Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rimo Kurtinaičio vedamas „Chimki“ Europos taurės turnyre iškovojo trečiąją pergalę

Rimas Kurtinaitis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sužaistos dar septynerios šio sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyro antrosios konferencijos ketvirtojo turo rungtynės.

Trečiąją pergalę turnyre iškovojo ir šešių ekipų D grupės turnyro lyderių grupėje liko Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, namuose 98:84 (30:22, 19:21, 25:13, 28:24) nugalėjęs Solnoko „Olaj“ (Vengrija) ekipą.

Trečiąją pergales iškovojo ir kitas lyderių grupėje esantys klubas – Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija), sugebėjęs nurungti Rygos VEF (Latvija) 88:71.

Antrosios konferencijos D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 3 1 344:300

2. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 3 1 312:291

3. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 3 1 330:320

4. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 1 3 348:345

5. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 1 3 321:349

6. Rygos VEF (Latvija) 1 3 277:327

Trečiąją pergalę iškovojo ir prie E grupėje pirmaujančių Vilniaus „Lietuvos ryto“ bei Bandirmos „Banvit“ (Turkija) komandų prisijungė Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) klubas su Mariumi Runkausku, savo aikštėje 83:74 (19:18, 24:19, 16:20, 24:17) įveikęs Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis).

Lietuvio indėlis į pergalę 9 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Per 16 su puse aikštelėje praleistos minutės (16:31) M.Runkauskas pataikė 3 tritaškius iš 5 bei dusyk prasižengė.

Kito E grupės susitikimo rezultatas:

Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) – Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) 61:59

Antrosios konferencijos E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 3 1 344:311

2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 3 1 318:295

3. Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) 3 1 333:313

4. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 2 2 278:295

5. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 1 3 310:321

6. Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) 0 4 264:312

F grupė -

„Ventspils“ (Latvija) – Salonikų PAOK (Graikija) 63:66

Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) – Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 63:77

Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) – Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 83:67

Antrosios konferencijos F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 4 0 333:247

2. Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) 3 1 327:305

3. Salonikų PAOK (Graikija) 3 1 284:297

4. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1 3 307:317

5. „Ventspils“ (Latvija) 1 3 277:294

6. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 0 4 287:355

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių

komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek