2010 12 19

Robertas Javtokas prie komandos pergalės pridėjo 11 taškų

Šeštą pergalę dvyliktose Ispanijos čempionato rungtynėse iškovojo Valensijos „Power Electronics“ klubas, kurio garbę gina Robertas Javtokas. Valensijos krepšininkai puikiai žaidė paskutiniame kėlinyje ir svečiuose nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą rezultatu 70:64 (17:15, 19:23, 14:15, 20:11).
Atakuoja Robertas Javtokas.
Atakuoja Robertas Javtokas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aukštaūgis iš Lietuvos rungtyniavo 28 minutes. Jis pelnė 11 taškų (4/9 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, prasižengė ir suklydo po 2 sykius.

Rezultatyviau už R.Javtoką nugalėtojų gretose žaidė tik Rafa Martinezas ir Victoras Claveras, pelnę 22 ir 13 taškų.

„Unicaja“ komandai 10 taškų pelnė Robertas Archibaldas.