2014 04 07

„Rockets“ įveikė „Nuggets“ po pratęsimo, o Donatas Motiejūnas šaudė tuščiai

NBA pirmenybėse „Houston Rockets“ (51/25) klubas su Donatu Motiejūnu pasiekė 13-ąją pergalę per pastarąsias 14 namų rungtynių, kai po pratęsimo 130:125 (22:27, 47:25, 19:36, 29:29, 13:8) palaužė „Denver Nuggets“ (33/44). Šios komandos tarpusavio susitikimuose jau žaidė 13 pratęsimų – su jokia kita komanda „Nuggets“ nėra žaidusi pratęsimo tiek dažnai.
Chandleris Parsonsas ir Donatas Motiejūnas
Chandleris Parsonsas ir Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/„USA Today Sports“ nuotr.

„Rockets“ klubas per iki šiol sužaistas 39 namų rungtynes yra pralaimėjęs tik 8 kartus – mažiau kartų namuose yra pralaimėję tik „Heat“, „Pacers“, „Thunder“ ir „Clippers“ klubai.

Be to, kai Jamesas Hardenas įmeta bent 20 taškų ir atlieka bent 10 rezultatyvių perdavimų, „Rockets“ visada laimi – tai nutiko jau 13 kartų.

Abi komandos šiose rungtynėse buvo įgijusios dideles persvaras. „Nuggets“ po didžiosios pertraukos panaikino 17 taškų pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje jau patys pirmavo 14 taškų. Vis dėlto, per lemiamas 3 min. 55 sek. ketvirtajame kėlinyje Denverio krepšininkai suklydo net penkis kartus ir jų žaidimas sugriuvo.

Likus žaisti septynias sekundes J.Hardenas tritaškiu rezultatą išlygino, o per pratęsimą jau geriau žaidė „Rockets“.

D.Motiejūnas rungtyniavo 16 su puse minutės, tačiau taškų neįmetė (0/3 dvit., 0/2 baud.), tačiau atkovojo tris kamuolius, vieną kamuolį perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą blokavo varžovo metimą ir bloką gavo pats bei sykį prasižengė.

„Rockets“: J.Hardenas (6/13 dvit., 3/10 trit., 11/11 baud., 10 rez. perd.) 32, J.Linas 19, O.Ašikas (6/11 dvit., 6/11 baud., 23 atk. kam.) 18, Ch.Parsonsas ir I.Canaanas po 15, T.Jonesas 14, F.Garcia 11.

„Nuggets“: E.Fournieras (6/10 trit.) 26, A.Brooksas (15 rez. perd.) 24, Q.Milleris 19, K.Fariedas (13 atk. kam.) 16, T.Mozgovas 15, R.Foye 11.