2012 01 27

„Rūdupio“ krepšininkai po pratęsimo palaužė „Baltus“

Prienų „Rūdupio“ (9-4) krepšininkai penktadienį tik po pratęsimo iškovojo pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 94:91 (32:22 16:22 18:18 17:21 11:8) palaužė Kauno „Baltus“ (2-11).
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Ketvirtąjame kėlinyje, nors rungtynės ir vyko rezultatyviai, per paskutines dvi minutes abi komandos pelnė vos po 2 taškus, o pratęsimą lėmė Mario Delašo dvitaškis, likus žaisti 41 sekundę (83:83).

Gintaro Kadžiulio ir Povilo Butkevičiaus vedina „Rūdupio“ ekipa pratęsimą laimėjo rezultatu 11:8 ir išsivežė pergalę iš Kauno.

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 20, Gediminas Orelikas (6 atk. kam., 6 išprv. praž., 25 n.b.) 18, Gintaras Kadžiulis (5 rez. perd., 8 kld.) 17, Povilas Butkevičius (9 atk. kam., 7 išprv. praž., 21 n.b.) 11, Arnas Labuckas 10, Adas Juškevičius (5 rez. perd., 19 n.b.) 9.

„Baltai“: Mario Delašas (7 atk. kam.) 26, Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.) 16, Gediminas Žylė 13, Siimas Sanderis Vene (7 atk. kam.) 11, Vytenis Čižauskas (9 atk. kam.) 9.

„Pieno žvaigždės“ pralaimėjo Estijoje

Ir toliau kelio į pergales BBL Elito divizione 2012 metais neranda penktą kartą iš eilės pralaimėjimą patyrusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-8) ekipa. Ji taip pat po pratęsimo 71:73 (13:19 18:18 17:10 19:20 4:6) nusileido Tartu „University of Tartu“ (10-5) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio pabaigos didvyriu „Pieno žvaigždių“ ekipoje tapo Paulius Morkeliūnas, kuris per paskutines tris minutes vienintelis rinko taškus, tačiau to perglei nepakako – ekipoms teko žaisti pratęsimą (67:67), kurį rezultatu 6:4 laimėjo estai bei šventė savo dešimtąją pergalę.

Primename, kad vakar (ketvirtadienį) pasvaliečiai po atkaklios kovos nusileido kitai Estijos ekipai – 62:65 pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipai.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Morkeliūnas (6 išprv. praž.) 15, Eimantas Bendžius 12, Leroy'us Noblesas 11, Saulius Kulvietis, Darrickas Leonardas (10 atk. kam.) ir Trevonas Hughesas (5 atk. kam.) po 9.

„University of Tartu“: Rainas Veidemanas (6 atk. kam., 27 n.b.) 19, Billas Amisas (7 atk. kam.) ir Marekas Doroninas (7 atk. kam.) po 16, Stenas-Timmu Sokkas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius