2012 09 12

„Rūdupis“ įtikinamai įveikė „Krivbasket“

Trečiadienį Prienų „Rūdupio“ krepšininkai Prienų sporto arenoje žaidė draugiškas rungtynes su „Krivbasbasket“ komanda iš Krivoj Rogo (Ukraina) ir įtikinamai įveikė varžovus 96:78.
Virginijus Šeškus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prienų komandai tai vienas iš pasiruošimo etapų prieš LKL, BBL ir Europos taurės turnyrus. Pasak komandos vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, komandoje kol kas yra 9 žaidėjai. Prieš rungtynes prie komandos prisijungė Arnas Labuckas, kuris buvo išvykęs ieškoti laimės į Vokietiją. Komandoje lieka ir Artūras Valeika.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau sužaidė svečiai (3:8), bet aikštelės šeimininkai greitai susitvarkė su jauduliu ir kėlinio viduryje po Gedimino Oreliko tritaškio persvėrė rezultatą savo naudai (13:11) ir daugiau neleido varžovams perimti iniciatyvos. Po pirmo kėlinio Prienų komanda pirmavo 12 taškų skirtumu (25:13).

Antro kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai po Domanto Šeškaus tritaškio padidino savo pranašumą iki 18 taškų (33:15) ir sustojo. „Krivbasbasket“ krepšininkai laikinai perėmė iniciatyvą ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (33:25). Artūras Milaknis isūdė tritaškį (36:25), A.Valeika pridėjo dvitaškį ir Prienų krepšininkai susikrovė 13 taškų pranašumą (38:25). Varžovai dar kartą sumažino atsilikimą iki 7 taškų (38:31). Visgi „Rūdupio“ krepšininkai neleido svečiams priartėti ir po dviejų kėlinių išsaugojo dviženklę persvarą (46:36).

Po pertraukos aikštės šeimininkai pradėjo kibiau gintis  ir rengti greitas atakas. Varžovai palūžo, o „Rūdupio“ žaidėjai padidino savo pranašumą iki 25 taškų (79:54).

Ketvirtame kėlinyje vyko apylygė kova ir Ukrainos komandai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą (96:78).

„Rūdupio“ komandoje taškus įmėtė visi 9 žaidėjai. Artūras Valeika pelnė 19 taškų, Gediminas Orelikas – 18, Artūras Milaknis – 17, Arnas Labuckas – 15, Gintaras Kadžiulis – 10, Žygimantas janavičius – 8, Domantas Šeškus – 5, Tautvydas Šležas – 4, Paulius Ivanauskas – 1.

„Krivbasbasket“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Z. Krstanovičius (19) ir V. Freiseris (15).Šeštadienį „Rūdupis“ susitiks su Liubercų „Triumf“ krepšininkais.