2015 04 30

Rumunijos krepšinio lygoje – puikus lietuvių pasirodymas

Pergalingai Rumunijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio serijas iki trijų pergalių pradėjo abu klubai su lietuviais.
Marius Runkauskas
Marius Runkauskas / Tomo Pikturnos nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Reguliariojo sezono nugalėtoja šalies čempionė bei supertaurės savininkė Mariaus Runkausko Ploješčio „CSU Asesoft“ komanda savo aikštėje 82:76 (23:23, 15:15, 17:15, 27:23) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusius Tirgu Žiu „CS Energia“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 25 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 2 kamuolius, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 34 su puse minutės (34:19) M.Runkauskas pataikė 7 tritaškius iš 13 ir abu dvitaškius metimus.

13 taškų į svečių krepšį įmetė Jeremaine'as Flowersas, po 12 – Christopheris Williamsas bei Ivanas Zigeranovičius.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Louisas Darby's (16 tšk.), Porteris Troupe'as (15 tšk.) ir Nemanja Miloševičius (14 tšk.).

Toliau stebiną penktą vietą reguliariajame sezone užėmęs Tirgu Murešo „BC Mureš“ klubas su Vaidotu Pečiuku pusfinalio seriją pradėjo pergale 93:87 (20:21, 26:25, 21:17, 26:24) svečiuose prieš antrą reguliariojo sezono komandą Bukarešto „Steaua CSM Eximbank“.

Lietuvio indėlis į pergalę – 15 taškų, atkovotas kamuolys ir išnaudotas 5 pražangų limitas. Per 19 minučių (19:09) V.Pečiukas pataikė abu tritaškius, 3 dvitaškius iš 3 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė tik Kyndallas Dykesas (24 tšk.), Ousmane'as Barro (17 tšk.) ir Filipas Adamovičius (16 taškų).

Pralaimėjusiems 22 taškus pelnė Willburnas Amis, 21 – Pankracije Baračas, 15 – Titus Nicoara.

Antrosios serijos rungtynės penktadienį vėl bus žaidžiamos Ploještyje bei Bukarešte.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius