2010 02 25

Sėkmingas Javtoko ir Jankūno žaidimas pergalės „Chimki“ negarantavo (video)

Pergalę Eurolygos „Top16“ etape iškovojo ant bedugnės krašto balansuojanti Vitorijos „Caja Laboral“. Ji svečiuose 94:83 (24:18, 22:21, 24:26, 24:18) nugalėjo Roberto Javtoko ir Paulius Jankūno Maskvos srities „Chimki“ ekipą.
R.Javtokas (kairėje) sėkmingai grūmėsi po krepšiais, bet pergalei to buvo maža
R.Javtokas (kairėje) sėkmingai grūmėsi po krepšiais, bet pergalei to buvo maža / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ši pergalė leido Vitorijos krepšininkams išsaugoti viltis prasibrauti į Eurolygos ketvirtfinalį.

Baskai į priekį šovė antrojo kėlinio pradžioje, kuomet įgijo dviženklį pranašumą –39:28. Trečiojo ketvirčio viduryje „Chimki“ buvo pavykę priartėti iki minimumo (59:60), tačiau svečiai pelnė šešis taškus be atsako bei atstatė turėtą pranašumą (66:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem Mirzos Teletovičiaus tritaškiais, kurie pasiuntė Maskvos srities komandą į nokdauną iš kurio ji neatsigavo.

Javtokas žaidė 23 minutes, per kurias į „Caja Laboral“ krepšį įmetė 17 taškų (8/10 dvitaškių, 1/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus sukldydo bei 4 kartus prasižengė.

Jankūnas taip pat rungtyniavo 23 minutes, per kurias surinko 9 taškus (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„Chimki“: Keithas Langfordas 27, Robertas Javtokas 17, Kelly McCarty 11, Timofejus Mazgovas 10. „Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 25 (5/7 tritaškių), Fernando San Emeterio 16, Carlas Englishas 13, Stanko Baračas 10.