2013 03 06

„Šiauliai“ BBL ketvirtfinalyje išplėšė pergalę iš „Ventspils“ rankų

Tik per plauką į Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalį pramukę „Šiaulių“ krepšininkai įrodė, jog pasirengę kovoti dėl turnyro trofėjaus. Gedimino Petrausko vedami šiauliečiai savų žiūrovų akivaizdoje 81:78 (21:17, 19:24, 13:24, 28:23) pranoko Roberto Štelmaherio treniruojamus Latvijos „Ventspils“ atstovus ir pergale pradėjo Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalį.
„Šiauliai“ patyrė nesėkmę prieš „Juventus“, bet žengė į kitą etapą
R.Alijevas pelnė lemiamus taškus į "Ventspils" ekipos krepšį / V.Ridiko nuotr.

Tai buvo pirmasis kartas šiame BBL sezone, kai „Šiauliai“ palaužė Ventspilio krepšininkus. Reguliariajame sezone latviai abu kartus nugalėjo šiauliečius.

Atsakomoji akistata įvyks kovo 9 dieną Ventspilyje. Į turnyro pusfinalį žengs geresnį tarpusavio įmestų bei praleistų taškų santykį turėsianti ekipa.

Po dviejų kėlinių „Šiauliai“ pirmavo 40:31 ir atrodė, jog valdo situaciją. Tačiau jau trečiojo kėlinio viduryje varžovai persvėrė rezultatą 60:57 ir šeimininkams teko vytis.

Likus kovoti 30 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pirmavo „Ventspils“ 78:77, tačiau du taškus baudomis pelnė Vytautas Šulskis, po svečių klaidos pasižymėjo Rolandas Alijevas ir šeimininkai šventė sunkią, bet pelnytą pergalę.

Į sėkmę šiauliečius vedė 21 tašką pelnęs Laurynas Samėnas, po 13 surinko Aurimas Kieža ir Rolandas Alijevas, po 10 – Vytautas Šulskis ir Papa Dia.

Svečių gretose išsiskyrė Janis Timma ir Donaldas Simsas, įmetę atitinkamai 20 ir 19 taškų, 11 pridėjo Sandis Valteris, po 7 – Martinas Mejeris ir Arturas Beržinis.

„Šiaulių“ ir „Ventspils“ poros laimėtojas pusfinalyje išbandys jėgas su „Pieno žvaigždžių“ ir „Kalev“ serijos nugalėtoju. Pastarieji klubai tarpusavyje varžėsi ir reguliariajame sezone.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams