2015 02 17

„Šiauliai-Universitetas“ metė rimtą iššūkį LMKL vicečempionei „Sūduvai“

Sunkią pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (18/6) komanda, kuri išvykoje 79:70 (28:20, 14:15, 22:19, 15:16) palaužė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/24) ekipą.
„Šiaulių-Universitetas“ – „Sūduva“
„Šiaulių-Universitetas“ – „Sūduva“ / lmkl.lt nuotr.

Pirmajame kėlinyje sužaidus daugiau nei 6 minutes šeimininkės turėjo tik 1 taško deficitą (15:16), bet per likusį laiką sėkmingiau rungtyniavo „Sūduva“, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 28:20.

Antrajame ketvirtyje „Šiauliai-Universitetas“ ėmė vytis varžoves (35:38), bet per paskutines 4 minutes neįmetė nė taško ir marijampolietės vėl nutolo – 42:35.

Po didžiosios pertraukos Rimvydo Samulėno auklėtinės kontroliavo situaciją, bet nuo šiauliečių atitrūkti negalėjo ir po trijų ketvirčių komandas skyrė 8 taškai – 62:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai-Universitetas“ kilo į lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (68:73), tačiau „Sūduva“ patikimai sužaidė paskutines minutes ir šventė pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė (3/4 tritaškiai, 9 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.) 31, A.Tamutytė (8 atk. kam.) 14, K.Turomša 11.

„Sūduva“: S.Okockytė 16, D.Saurazaitė (25 naud. bal.) 15, I.Šalkauskė 14, S.Baliutavičiūtė (8 atk. kam.) 12.