2011 09 27

„Šiaulių“ krepšininkai VTB Vieningosios lygos atranką pradėjo triuškinama nesėkme

VTB Vieningosios lygos atrankos turnyro šeimininkai „Šiaulių“ krepšininkai antradienį patyrė triuškinamą nesėkmę. Pirmosiose B grupės atrankos rungtynėse Antano Sireikos auklėtiniai 98:78 neprilygo Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) klubui.
Antanas Sireika
Antano Sireikos auklėtiniai pralaimėjo. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Varžovai dominuoti Šiaulių arenoje pradėjo nuo pirmųjų minučių ir pirmavo viso mačo metu. Pirmajame kėlinyje šeimininkai dar bandė neatsilikti (15:20), tačiau antrajame „Krasnyje krylja“ susikrovė solidžią persvarą (21:38).

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ sumažino deficitą iki vienženklio (41:50), tačiau įspūdingas svečių spurtas 15:0 nubraukė visas šeimininkų viltis (41:65). Likusi mačo dalis tebuvo formalumas – niekaip nuo varžovų atakų apsiginti nesugebėję šiauliečiai buvo priversti pripažinti „Krasnye krylja“ pranašumą.

„Šiauliai“: D.Bowlesas 14 (dvitaškiai 6/16, 6 atk. kam.), A.Šikšnius 13, D.Gvezdauskas 11, V.Liutyčius 9, R.Broadusas ir V.Šarakauskas – po 8, V.Vasylius 5, M.Prekevičius 4, R.Gumenyukas 3, E.Ruzgas 2, M.Žukauskas 1.

„Krasnye krylja“: D.Blairas 23 (11 atk. kam.), L.Rushas ir D.Labovičius – po 16, E.Kolesnikovas 15, A.Milesas 8 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Šiaulių“ klubas šiame mače buvo priverstas remtis be šlaunies raumenį pasitempusio legionieriaus Cameronas Longas.

Atrankos B grupėje „Šiaulių“ dar lauks rungtynės trečiadienį su Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) ekipa.

Kovą dėl dviejų kelialapių pagrindinėse VTB Vieningosios lygos varžybose tęs dvi stipriausios grupės komandos. Pusfinalyje jos žais su pirmosiomis A grupės ekipomis. Į VTB Vieningąją lygą pateks tik pusfinalių nugalėtojai.