2011 12 13

Simas Jasaitis nežaidė, o „Turk Telekom“ baigė pasirodymą Europos Iššūkio taurėje

Ankaros „Turk Telekom“ (2/4) klubas netikėtu pralaimėjimu baigė pasirodymą FIBA Europos Iššūkio taurėje. Turkijos ekipa, kuriai atstovauja Simas Jasaitis, antradienį savo aikštelėje 76:78 (19:18, 16:23, 20:19, 21:18) turėjo pripažinti „Minsk-2006“ (3/3) ekipos pranašumą.
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr.

S.Jasaitis rungtynėms buvo registruotas, tačiau trenerio sprendimu nerungtyniavo.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 29 sek. svečiai iš Minsko pirmavo dviem taškais (76:74), bet Ali Keradezine pataikė dvi baudas ir išlygino rezultatą (76:76).

Progą susigrąžinti persvarą turėję „Minsk-2006“ krepšininkai ja pasinaudojo, kai iki kėlinio pabaigos likus žaisti vos 2 sek. dvitaškį pataikė Aleksėjus Leškėvičius (78:76). Ankaros klubo krepšininkai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Cano Oguto tritaškis paskutinę rungtynių sekundę skriejo pro šalį.

Nuo pasitraukimo iš Europos Iššūkio taurės „Turk Telekom“ nebūtų išgelbėjusi ir pergalė. Turkijos klubas G grupėje liko paskutinis, o tolyn žengė Bonos „Telekom Baskets“ (4/2) ir kita turkų ekipa – „Pinar Karsiyaka“ (3/3).