Šiškauskas ir CSKA pasipuošė Eurolygos bronza (video)

R.Šiškauskas įmetė keturis tritaškius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / R.Šiškauskas nugalėtojams pelnė 13 taškų.
0

Šio sezono Eurolygos bronzos medaliai atiteko Ramūnui Šiškauskui ir Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkams, kurie sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) mažajame finale tik po pratęsimo 90:88 palaužė Belgrado „Partizan“ pasipriešinimą.

CSKA aktyviau pradėjo mačą ir jau 7-ą minutę pirmavo dviženkle persvara (19:8), tačiau „Partizan“ krepšininkai dar nebuvo linkę kelti baltos vėliavos ir po didžiosios pertraukos išlygino žaidimą – užvirė atkakli kova taškas į tašką.

Nė vienai ekipai nepavyko susikrauti kiek apčiuopiamesnės persvaros ir ketvirtame kėlinyje. Paskutinėmis pagrindinio rungtynių laiko akimirkomis Viktoras Khryapa pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir padidino CSKA pranašumą iki dviejų taškų (78:76). „Partizan“ gelbėtoju tapo Bo McCalebbas – įspūdingu prasiveržimu jis išlygino rezultatą (78:78).

Per papildomas penkias minutes Serbijos čempionai šovė į priekį (82:86). Vis dėlto Trajonas Langdonas netrukus sumetė baudas, V.Khryapa pridėjo dvitaškį su bauda, J.R.Holdenas dar smeigė vieną tritaškį ir CSKA šventė dramatišką pergalę – 90:88 (25:20, 22:24, 14:18, 17:16, 12:10).

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė T.Langdonas (45 min., 32 tšk., 37 naud. bal.). V.Khryapa pridėjo 17, lietuvis Ramūnas Šiškauskas – 13 taškų (31 min., 1/2 dvitšk., 3/5 tritšk., 2/4 baud., 2 atk. kam., 4 rez. perd., 14 naud. bal.).

Pralaimėjusiųjų ekipoje išsiskyrė l.Robertsas (16 tšk.), D.Kečmanass ir A.Maričius (po 15 tšk.),  B.McCalebbas ir J.Vesely (po 12 tšk.).