2010 01 21

Į finalą su CSKA žengęs Šiškauskas laukia „Žalgirio“ pergalės (komentarai)

Pergalę pirmose VTB Vieningosios lygos pusfinalio rungtynėse šventė ir į finalą iškopė Maskvos CSKA komanda, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai 71:66 (14:12, 15:21, 24:20, 18:13) palaužė Maskvos srities „Chimki“ klubą, kurio garbę gina Paulius Jankūnas bei Robertas Javtokas.
R.Šiškauskas buvo rezultatyviausias nugalėtojų komandoje
R.Šiškauskas prie pergalės pridėjo 13 taškų. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo CSKA komanda – įgijo 9 taškų persvarą (14:5). Vis dėlto tada Vitalijus Fridzonas pelnė septynis taškus ir padėjo „Chimki“ klubui priartėti iki dviejų taškų – 12:14.

Antro ketvirčio pradžioje „Chimki“ pelnė šešis taškus iš eilės bei įgijo keturių taškų persvarą (18:14). Ją netrukus jie padidino iki šešių taškų (23:17). Tačiau tuomet CSKA pataikė du tritaškius iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 23:23.

Po pertraukos aikštėje užtikrinčiau atrodė Sergio Scariolos auklėtiniai: 26-ą minutę pirmąkart įgijo dviženklį pranašumą – 44:33. Tačiau tada CSKA spurtavo 14:2 ir susigrąžino minimalią persvarą – 47:46.

Ketvirtame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo CSKA, kurie po Viktoro Chriapos dviejų taškų su pražanga įgijo penkių taškų pranašumą (61:56). „Chimki“ klubui dar buvo pavykę priartėti iki trijų taškų (60:63), tačiau tai buvo viskas. A.Kaunas įdėjo kamuolį į krepšį, J.R.Holdenas pataikė sudėtingą metimą ir CSKA įgijo septynių taškų pranašumą (69:62) bei šventė pergalę.

CSKA: Zoranas Planiničius 16 (5 per. kam.), Ramūnas Šiškauskas 13 (7 atk. kam.), J.R. Holdenas 11, Antonas Ponkrašovas 10, Trajanas Langdonas 10.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas 16, Keithas Langfordas 14, Timofejus Mozgovas 12 (11 atk. kam.), Fedoras Dimitrevas 9, Robertas Javtokas 5 (12 min.), Paulius Jankūnas 3 (16 min.).