2010 10 22

Solidžiausią pergalę pirmame ture iškovojo „Montepaschi“

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos dar penkerios vyrų krepšinio Eurolygos pirmo turo rungtynės.
eurolyga
eurolyga

Įspūdingiausiu laimėjimu savo gerbėjus nudžiugino Italijos čempionė Sienos „Montepaschi“ komanda. Ji namuose 76:44 sutriuškino Prancūzijos atstovus „Cholet Basket” krepšininkus. Prie šio laimėjimo 13 taškų ir 6 atkovotus kamuolius pridėjo Kšyštofas Lavrinovičius, į ekipą grįžęs Rimantas Kaukėnas pelnė 8 taškus. Kitą savaitę su Italijos ekipa Vilniuje žais „Lietuvos rytas”.

Atkaklios kovos nebuvo ir Vitorijos „Caja Laboral” bei „Tel Avivo Maccabi“ dvikovoje, čia pergalę 94:78 šventė Ispanijos ekipa. Vitorijos krepšininkai 20 taškų pranašumą (31:11) įgijo jau pirmame kėlinyje ir vėliau jį sugebėjo išsaugoti.

Dar viena Ispanijos komanda „Barcelona“ irgi laimėjo. Katalonijos klubas 80:66 nugalėjo Zagrebo „Cibona“. Persvarą „Barcelona“ įgijo antrame kėlinyje, kurį laimėjo 18:8.

Malagos „Unicaja“ namuose  84:73 privertė pasiduoti „Spirou Basket“ klubą. Pirmame kėlinyje puikiai žaisdami svečiai atitrūko 8 taškais, tačiau po to iniciatyvą susigrąžino šeimininkai, kuriems 22 taškus pelnė Guillemas Rubio.

Užtat namuose pralaimėjo Valensijos „Power Electronics“. Ši komanda namuose 56:72 nusileido Atėnų „Panathinaikos“ penketui. Rungtynės vyko banguotai: antrame kėlinyje atitrūko svečiai, trečiame šeimininkai išlygino žaidimą, bet per dešimt paskutinių minučių Graikijos ekipa įtvirtino pergalę. R.Javtokas Valensijos ekipoje nebuvo ryški figūra: pelnė 3 taškus ir 3 kartus atkovojo kamuolį.