2009 11 09

Songaila ir „Hornets“ neprilygo NBA čempionams (video, nuotraukos)

Penktą pralaimėjimą NBA patyrė Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkai. Jie išvykoje 88:104 (17:27, 25:28, 16:27, 30:22) pralaimėjo NBA čempionei Los Andželo „Lakers“ komandai. Darius Songaila svečiams pelnė 6 taškus.
Lemiamą smūgį Los Andželo krepšininkai sudavė trečiame kėlinyje
Lemiamą smūgį Los Andželo krepšininkai sudavė trečiame kėlinyje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Songailos komandai tai jau ketvirtoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes. Tuo tarpu „Lakers“ krepšininkai, įskaitant ir praėjusio sezono rezultatus, iškovojo 20-ąją pergalę namie per pastaruosius 23 mačus.

Dviženklį pranašumą „Lakers“ susikrovė dar per pirmą rungtynių dalį, kurioje šeimininkus į priekį vedė Kobe Bryantas. Gynėjas per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš 28 iš viso pelnytų savo taškų.

Lemiamą smūgį Los Andželo krepšininkai varžovams sudavė trečio kėlinio pradžioje. Jį „Lakers“ pradėjo spurtu 17:3 ir abejonių, kas laimės, nebeliko. Pralaimėjusiesiems D.Songaila per 18 minučių pelnė 6 taškus (3/10 dvitaškių), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Hornets“: Chrisas Paulas 15 (9 rez. perd.), Davidas Westas 11, Emeka Okaforas 10 (14 atk. kam.), Devinas Brownas 10, Jamesas Posey 10, Marcusas Thorntonas 8.

„Lakers“: Kobe Bryantas 28, Shannonas Brownas 15, Luke‘as Waltonas 11, DJ Mbenga 10 (12 atk. kam.), Derekas Fisheris 8.