2009 01 17

Songailos ekipa šventė pergalę

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ klubas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo pergalę. „Wizards“ namuose 96:89 (31:25; 18:12; 21:35; 26:17) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ekipą ir atsirevanšavo šiai komandai už pralaimėjimą prieš kelėtą dienų.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po dviejų kėlinių ženklų pranašumą turėjo „Wizards“ klubas. Visgi „Knicks“ trečiąjį kėlinį sužaidė itin solidžiai ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes 6 taškų pranašumą turėjo „Knicks“ ekipa (81:87). Visgi rungtynių pabaigą kur kas geriau sužaidė „Wizards“. Sostinės komandą laimėjo atkarpą 15:0 ir šventė aštuntąją pergalę reguliariajame sezone.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido 30 minučių. Lietuvis pelnė 4 taškus (2/10 dvitaškių), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat krepšininkas 3 kartus prasižengė bei 2 kartus suklydo.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 28 (8 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 19, Andray Blatche‘as 13 (11 atk. kam.), Nickas Youngas 13, Caronas Butleris 11 (7 rez. perd.).

„Knicks“: Alas Harringtonas 18, Wilsonas Chandleris 16, Davidas Lee 15 (21 atk. kam.), Chrisas Duhonas 13 (8 rez. perd.), Nate‘as Robinsonas 12, Jaredas Jeffriesas 8 (11 atk. kam.), Quentinas Richardsonas 7.