Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sonny Weemsas: tikiuosi „Žalgiris“ susikaups, ištaisys klaidas ir pradės skinti pergales

Sonny Weemsas
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Sonny Weemsas
Šaltinis: Tritaskis.lt
0
A A

Sonny Weemsui nereikėjo daug laiko prisitaikyti Europos krepšinyje - į Kauno "Žalgirį" persikėlęs amerikietis iš karto tapo komandos lyderiu ir vienu iš rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų.

Kalbėdamas su Championat.com žurnalistu amerikietis papasakojo apie Lietuvoje bėgančias dienas, NBA lokautą ir apie tai, kaip buvo apiplėštas.

– Sonny, kaip tavo gyvenimas Lietuvoje?

– Ačiū, viskas gerai, man viskas patinka. Jeigu dabar laimėtumėm keletą rungtynių iš eilės viskas taptų tiesiog idealu, bet aplamai, neturiu jokių nusiskundimų.

– Kodėl priėmei sprendimą žaisti už JAV ribų?

– Pati pirma ir svarbiausia priežastis – NBA lokautas. Be to „Žalgiris“ yra garsus klubas su šlovinga praeitimi. Europos fanai labai energingai palaiko savo komandas, tai man labai patinka. Norėjau tapti dalimi  nuostabios komandos ir varžytis tokiame prestižiniame turnyre kaip Eurolyga. Dėl to ir pasirinkau Kauną.

– Ar turėjai pasiūlymų iš kitų komandų?

– Taip, buvo keletas komandų, norėjusių mane įsigyti. Buvo pasiūlymų iš Ispanijos ir Italijos, tačiau „Žalgirio“ pasiūlymas man pasirodė vertingiausias. Tikiuosi, jog mūsų komanda susikaups, ištaisys klaidas ir pradės skinti pergales.

– Ar seki NBA lokauto įvykius. Prieš daugiau nei savaitę, žaidėjai padavė NBA į teismą. Ar palaikai tokį sprendimą?

– Žinoma, kiekvieną dieną seku naujienas internetu. Aš pats esu krepšininkas, tad manau, jog žaidėjų asociacija nusprendė teisingai. Jei atvirai, nemaniau, jog viskas nueis taip toli. Išsipildė pačios blogiausios prognozės.

– Esi kilęs iš Arkanzaso. Ar daug skirtumų tarp šio JAV miesto ir Kauno?

– Galiu jums pasakyti, jog tai visiškai skirtingi pasauliai. Arkanzasas yra mano namai, aš ten užaugau ir žinau kiekvieną žingsnį. Tuo tarpu čia viskas kitaip: gatvės namai, žmonės.. Jau nekalbant apie kalbos barjerą.

– Sunku susikalbėti?

– Ne, viskas tvarkoje. Turiu čia keletą draugų, be to komandos draugai gerai kalba angliškai. Neturiu bėdų su susikalbėjimu.

– Ką dažniausiai valgai Lietuvoje?

– Lietuvoje maistas yra aukščiausios kokybės. Su mityba nėra jokių problemų, galiu gauti tokio maisto, kokio tik užsinoriu. Restoranuose taip pat yra gana gausus maisto pasirinkimas.

– Kuris senojo žemyno miestas paliko didžiausią įspūdį?

– Visų pirma – Maskva. Po to sektų Verona iš Italijos ir Zagrebas. Džiaugiuosi galimybe pamatyti šiuos miestus, jie išties įspūdingi.

– Kaip palygintum žaidimo lygį Europoje. Ar labai skiriasi nuo NBA?

– Čia yra daug galingų komandų ir stiprių žaidėjų, kurie puikiai žino, kaip reikia žaisti krepšinį. Tačiau jauniems vaikinams iš JAV čia sunku, nes vyrauja kitoks žaidimo stilius. Sunku lyginti NBA ir Eurolygą. tačiau ir čia varžosi labai galingos komandos, su kuriomis reikia kautis iš visų jėgų. Yra ir nemažai skirtumų. Visų pirma, Eurolygoje krepšinis žaidžiamas daug lėčiau. Kitas dalykas – čia aikštelės siauresnės ir yra mažiau erdvės dvikovoms vienas prieš vieną, vyrauja kietesnė gynyba.

– Bendrauji su kuo nors iš NBA ar NCAA?

– O taip, palaikau ryšį su daugeliu žaidėjų. Dažnai susisiekiu su vaikinais ir sužinau iš jų įvairias naujienas, įskaitant ir apie lokautą. Dažniausiai bendrauju su buvusiais komandos draugais.

– Ar per buvimą Europą tau nutiko koks nors smagus dalykas?

– Taip, aš buvau apiplėštas. Kažkas įsigudrino įsilaužti į mano namus (juokiasi).

– Juokauji, taip?

– Ne ne, aš kalbu visiškai rimtai. Kažkoks vaikas tikrai buvo įsilaužęs į mano butą ir pavogė telefoną, ausines, žaidimo konsolę ir panašius dalykus.

Tritaskis.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek