2015 04 09 /23:53

Stambulo derbį laimėjo „Fenerbahce“, tačiau „Anadolu Efes“ sulaukė malonės

Ketvirtadienį vakare prasidėjo lemiamas Eurolygos „Top 16“ etapo turas. Jau anksčiau vietą kitame etape užsitikrinusi Stambulo „Fernebahce“ (11/3) komanda savo aikštėje 83:72 (23:21, 18:21, 18:22, 24:17) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (6/8), kuri po kelių valandų dėl Vitorijos „Laboral Kutxa“ (6/7) pralaimėjimo vis tiek pateko į kitą etapą.
Nenadas Krstičius ir Semihas Erdenas
Nenadas Krstičius ir Semihas Erdenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį ketvirtį šeimininkai laimėjo užtikrintai, bet po ilgosios pertraukos atsigavę „Anadolu Efes“ krepšininkai rezultatą buvo išlyginę – 52:52. „Fenerbahce“ pergalę lėmė užtikrintas ketvirtasis kėlinukas.

Prieš šį turą „Anadolu Efes“ ir „Laboral Kutxa“ turėjo po vienodai pergalių ir pralaimėjimų, tačiau aukščiau buvo turkai.

„Laboral Kutxa“ žaidė su viena F grupės autsaiderių Malagos „Unicaja“, tačiau Mindaugas Kuzminskas su komandos draugais laimėjo ir kelią į atkrintamąsias varžybas atvėrė „Anadolu Efes“.

„Fenerbahce“: A.Goudelockas (5/8 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.) 24, B.Bogdanovičius (3/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.) 17, J.Veseley ir O.Savašas po 10.

„Anadolu Efes“: B.Batukas (3/4 dvit., 2/2 trit.) 12, S.Perperglou ir N.Krstičius (7 atk. kam.) po 11, S.Lasme ir C.Osmanas po 10.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):