2010 01 03

Svarus Songailos indėlis į „Hornets“ triumfą (video)

Sėkmingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkai iškovojo pergalę NBA pirmenybėse. „Hornets“ savo aikštelėje 99:95 (24:26, 22:24, 25:27, 28:18) įveikė Hiustono „Rockets“ ekipą.
D.Songaila pelnė pergalingą dvitaškį
D.Songaila pelnė 12 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 57 sekundes dvitaškį pataikęs Carlas Landry buvo padidinęs „Rockets“ pranašumą iki 7 taškų (93:86), tačiau šeimininkai rankų nenuleido.

Naujojo Orleano ekipos gynėjas Jamesas Posey taikliu tolimu metimu inicijavo „Hornets“ spurtą 12:0, kuris ir buvo lemiamas (98:93).

Nugalėtojams Darius Songaila per 16 minučių pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Hornets“: Chrisas Paulas 28 (9 rez. perd.), Davidas Westas 15, Emeka Okaforas 14 (16 atk. kam.), Darius Songaila 12, Devinas Brownas 12.

„Rockets“: Trevoras Arizas 19 (7 kld.), Aaronas Brooksas 17, Luisas Scola 15, Kyle‘as Lowry 12, Chuckas Hayesas 9 (13 atk. kam.), Carlas Landry 8.