Tarp blogiausių Eurolygos savaitės žaidėjų – „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas

Prasčiausio antrojo turo Eurolygos žaidėjo „titulą“ pasidalino du krepšininkai – Alexas Mumbru bei Dimitrios Katsivelis. Nelaimėlių penketuke atsidūrė ir Kauno „Žalgirio“ puolėjas Paulius Jankūnas.
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas surinko minus 5 naudingumo balus. / T.Lukšio/BFL nuotr.

Pirėjo „Olympiacos“ atstovas D.Katsivelis mače su „Fenerbahce“ žaidė net 24 minutes, tačiau per jas nieko naudingo nenuveikė. Krepšininkas prametė visu 4 mestus dvitaškius, atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau gavo bloką, kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles. Graiko sąskaitoje po mačo buvo minus 7 naudingumo balai. Vis tik tai nesutrukdė „Olympiacos“ 81:74 nugalėti Bilbao „Bizkaia Basket“ komandos.

Taip pat prastai atrodė ir „Bizkaia Basket“ puolėjas A.Mumbru. Mače su SLUC veteranas per 25 minutes surinko 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 4 sykius suklydo ir pažeidė taisykles. Ispano sąskaitoje buvo minus 7 naudingumo balai, o „Bizkaia Basket“ 73:87 neatsilaikė prieš SLUC.

„Žalgirio“ gynyboje šiame ture „užduso“ „Unicaja“ gynėjas Earlas Rowlandas. Amerikietis per 14 minučių surinko tik 2 taškus (0/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, gavo du blokus ir 2 sykius prasižengė. Įžaidėjas surinko minus 6 naudingumo balus, tačiau „Unicaja“ laimėjo rezultatu 85:78.

Ne ką geriau atrodė tame pačiame mače žaidęs Paulius Jankūnas. Lietuvis per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, tačiau išnaudojo 5 pražangų limitą. Komandos kapitonas surinko minus 5 naudingumo balus.

Prastą mačą antrame ture turėjo ir „Barcelona“ gynėjas Victoras Sada. Ispanas mače su „Asseco Prokom“ per 13 minučių prametė visus 4 tolimus metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus pažeidė taisykles bei surinko minus 5 naudingumo balus. Tačiau tai nesutrukdė „Barcelona“ komandai sutriuškinti varžovų – 88:61.