2014 03 05

„Thunder“ krepšininkas Russellas Westbrookas trigubą dublį atliko per 20 minučių

Antradienį „Oklahoma Thunder“ klubas neturėjo problemų su autsaidere „Philadelphia 76ers“ komanda. Buvo ne tik pasiekta pergalė 125:92, bet Oklahomos krepšininkai pasinaudojo proga sužibėti ir indiviadualiai - Russellas Westbrookas pelnė trigubą dublį, o Kevinas Durantas per tris kėlinius įmetė 42 taškus.
Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas
Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas / „Scanpix“ nuotr.

„Oklahoma Thunder“ – „Philadephia 76ers“ 125:92 (37:23, 24:22, 37:31, 27:16)

Jokių šansų šiose rungtynėse neturėję Filadelfijos krepšininkai patyrė jau penkioliktą pralaimėjimą iš eilės. Tai ilgiausia komandos pralaimėjimų serija per 20 metų.

Russellas Westbrookas ilgai netruko, kad pelnytų trigubą dublį – vos 20 minučių. Krepšininkas surinko 13 taškų, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių. Paskutinį kartą taip greitai atlikti trigubą dublį pavyko Jimui Tuckeriui 1955 metais.

Ypatingai pasižymėjo ir Kevinas Durantas. Jam pavyko per tris kėlinius surinkti net 42 taškus.