2013 11 16

„Žalgirio“ dublerių treneris Tomas Masiulis: „Dažnai keičiame žaidėjus, todėl žaidžiame banguotai“

Penktąją pergalę vienuoliktose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse iškovojo Kauno „Žalgirio“ (5/6) dublerių ekipa, namuose 81:66 įveikusi Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (4/8) klubą.
Tomas Masiulis
Tomas Masiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynes aktyviai pradėję ir antrajame kėlinyje net 21 taško persvarą turėję jaunieji žalgiriečiai netruko iššvaistyti pranašumą – ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pirmavo tik 5 taškais. Tiesa, arčiau svečiams priartėti nepavyko.

„Rungtynių rezultatas tikrai neatspindėjo kovos, kuri vyko aikštelėje. Mačą pradėjome gerai, po to leidome varžovams prisivyti ir pajausti žaidimo ritmą. Mus galbūt užmigdė ir tai, kad varžovai atvažiavo be kelių savo lyderių, – po mačo su „SportoTV.lt“ mintimis dalijosi Kauno klubo strategas Tomas Masiulis.

Dažnai keičiame žaidėjus, į aikštelę išeina nauji krepšininkai, todėl kiekviename mače žaidžiame banguotai. Tai yra natūralus dalykas – norisi, kad visi žaidėjai įgautų žaidimo patirties“, – pridūrė „Žalgirio-2“ strategas.

Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ pralaimėjimas Kaune buvo aštuntasis per dvylika iki šiol sužaistų reguliariojo sezono rungtynių bei ketvirtoji nesėkmė iš eilės. Tiesa, šiandien svečių komandos strategas Žilvinas Strazdas galėjo remtis tik aštuoniais žaidėjais, nes kiti krepšininkai buvo traumuoti.

„Jėgų trūkumas nebuvo paskutinis veiksnys, lėmęs pralaimėjimą. Svarbiu metu padarėme keletą klaidų gynyboje, – pralaimėjimo priežastis vardino Ž.Strazdas. – Šiandien žaidėme šiek tiek geriau nei vakar ir buvome arčiau to žaidimo, kurį ir reikėtų demonstruoti.“

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams