2014 12 31

„Top 16“ etapą „Panathinaikos“ pradėjo patiesdamas Eurolygos čempionus

Atėnų „Panathinaikos“ (1/0) ekipa puikia pergale pradėjo Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės varžybas. Graikijos klubas po permainingos kovos namuose 83:76 (15:19, 24:24, 21:21, 23:12) palaužė čempionų titulą ginančią Tel Avivo „Maccabi“ (0/1)
Estebanas Batista (su kamuoliu)
Estebanas Batista (su kamuoliu) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiojo kėlinio viduryje po atkarpos 10:3 „Maccabi“ ekipa turėjo dešimties taškų pranašumą (64:54), tačiau iki kėlinuko pabaigos graikai jį beveik ištirpdė – 61:64.

Lemiamo ketvirčio viduryje po A.J.Slauhterio tritaškio ir L.Mavrokefalidžio dvitaškio „Panathinaikos“ išsiveržė į priekį (70:68). Po šio momento „Maccabi“ daugiau rezultato išlyginti nebesugebėjo ir „Panathinaikos“ šventė pergalę.

„Panathinaikos“: E.Batista (6/9 dvit., 6 atk. kam.) 16, A.J.Slaughteris (3/5 trit.) ir J.Gistas (6 atk. kam.) po 15, D.Nelsonas 12, D.Diamantidis (7 rez. perd.) – 11 taškų.

„Maccabi“: B.Randle'as (8 atk. kam.) ir N.Linhartas (4/6 trit.) po 18, A.Tyusas (11 atk. kam.) 14, M.Haynesas – 9 taškai.