2015 05 10

Turkijos krepšinio lygoje – apmaudi Martyno Pociaus atstovaujamos komandos nesėkmė

Apmaudžią nesėkmę Turkijos krepšinio lygos pirmenybių reguliariojo sezono paskutiniame ture patyrė Martyno Pociaus atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (15/15) komanda.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Martynas Pocius

Ergino Atamano auklėtiniai iššvaistė 13 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinyje ir po pratęsimo 84:88 (18:5, 15:12, 21:24, 17:30, 13:17) nusileido Ankaros TED (11/19) ekipai.

Šis pralaimėjimas „Galatasaray“ komandai reiškia, jog Stambulo klubas užėmė aštuntąją vietą ir atkrintamose varžybose iš karto susitiks su „Fenerbahce Ulker“. Pergalė šiose rungtynėse būtų padėjusi išvengti akistatos su „Fenerbahe Ulker“ ir „Anadolu Efes“ komandomis.

M.Pocius per 16 aikštėje praleistų minučių pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Kalinas Lucasas surinkęs 29 taškus, Clay'us Tuckeris pridėjo 21 tašką.

Šeimininkams Zoranas Ercegas pelnė 25, Vladimiras Micovas – 16, Justinas Carteris – 15 taškų.