„Unicaja“ su dviem lietuviais nepavyko nutraukti Eurolygos „Top 16“ etapo lyderės pergalingos serijos

Mindaugas Kuzminskas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mindaugas Kuzminskas
0

Šeštąją nesėkmę vienuoliktosiose Eurolygos krepšinio turnyro „Top 16“ etapo rungtynėse patyrė ir į šeštąją vietą E grupėje smuktelėjo dviejų lietuvių Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda, penktadienį namuose 61:77 (17:21, 14:16, 16:18, 14:22) pralaimėjusi jau vienuoliktąją pergalę iš eilės iškovojusiems absoliutiems „Top 16“ etapo lyderiams „Barcelona“ (Ispanija) krepšininkams.

Mindaugas Kuzminskas į svečių krepšį įmetė 13 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei išvengė klaidų ir pražangų. Per 24 su puse minutės (24:36) jis pataikė abu tritaškius, 2 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

Domanto Sabonio sąskaitoje 6 taškai, 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovo metimas, klaida ir pražanga. Per 15 minučių (15:04) jis pataikė 3 dvitaškius metimus iš 5.

15 taškų šeimininkams pelnė Earlas Calloway'us, 11 – Vladimiras Štimacas, po 6 – Franas Vazquezas ir Zoranas Dragičius.

Nugalėtojams Bostjanas Nachbaras pelnė 16 taškų, Erazemas Lorbekas ir Ante Tomičius – po 12.

Kitose dvejose penktadienio rungtynėse E grupėje iškovojo Eurolygos čempionas Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) klubas.

Pirėjo "Olympiacos" – Vitorijos "Laboral Kutxa" 89:59 (23:20, 22:7, 22:19, 22:13).

Baskai priešinosi tik pirmajame kėlinyje 15:16, vėliau aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 16:3 ir atitrūko (41:24). Po didžiosios pertraukos „Laboral Kutxa“ nesisekė priartėti, o per paskutinę mačo atkarpą „Olympiakos“ triuškinančią persvarą dar labiau padidino – 89:59.

„Olympiacos“: Matthew Lojeskis (5/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) 16, Vassilis Spanoulis 14, Ioannis Papapetrou (2/2 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai) 13, Giorgis Shermadinis (4/4 dvitaškiai, 6 atk. kam.) 11, Cedricas Simmonsas (4/6 dvitaškiai) 10.

„Laboral Kutxa“: Leo Mainoldi (4/7 tritaškiai) 12, Andresas Nočioni ir Tiboras Pleissas (2/8 dvitaškiai) po 10, Fabienas Causeur 7, Fernando San Emeterio (7 rez. perd.) 5.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 2 9 764:887

Paskutiniosiose F grupės, kurioje pirmauja po devynias pergales iškovoję Madrido "Real" (Ispanija) ir Maskvos CSKA (Rusija) klubai, vienuoliktojo turo rungtynėse Stambulo "Galatasaray" (Turkija) komanda namuose 76:69 įveikė Miuncheno "Bayern" (Vokietija) krepšininkus:

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Kauno "Žalgiris" 1 10 836:933

Į atkrintamąsias ULEB Eurolygos varžybas pateks keturios geriausios abiejų grupių komandos.