2014 12 13

„Utenos“ ekipa tryliktąją pergalę LMKL čempionate iškovojo sostinėje

Šeštadienį sužaistos ketverios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono rungtynės.
„Jaunieji talentai“ – „Utena“
„Jaunieji talentai“ – „Utena“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

Toliau pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos“ (13 pergalių ir 0 pralaimėjimų) ekipa, kuri svečiuose 81:57 (19:17, 16:10, 19:12, 27:18) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (7/6) krepšininkes.

Pasak pranešimo, pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova. Uteniškės per pirmąsias dešimt žaidimo minučių prarado net dešimt kamuolių, o tuo pasinaudojusios vilnietės neleido „Utenai“ atitrūkti: po pirmojo ketvirčio 19:17 pirmavo viešnios.

Antrajame kėlinyje vaizdas išliko panašus, tačiau šį kartą visą laiką priekyje buvo „Utena“, nors jai „Kibirkštis-VIČI“ ir neleido toli pabėgti į priekį – 35:27 įpusėjus dvikovai.

Lemiamas lūžis įvyko po didžiosios pertraukos. Treneris Alfredas Vainauskas pakeitė taktines schemas gynyboje ir tai davė vaisių, kadangi „Kibirkštis“ klimpo zoninėje „Utenos“ gynyboje. Dviženklį pranašumą susikrovusios Eglės Šulčiūtės ir Sandros Linkevičienės vedamos viešnios po trijų kėlinių pirmavo 54:39.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių buvo formalumas. „Utena“ neatsipalaidavo, dar labiau padidino persvarą ir šventė užtikrintą pergalę.

20 taškų prie pergalės prisidėjo E.Šulčiūtė, 13 – Greta Šniokaitė, po 12 – Rima Valentienė ir S.Linkevičienė, 10 – Kristina Alminaitė.

Vilniečių gretose sėkmingiausiai žaidė Eglė Šniokaitė (17 tšk.), Nyshia Hammonds (10 tšk.) bei Ana Baletič (9 taškai).

Kitose šeštadienio LMKL reguliariojo sezono rungtynėse pergales iškovojo Marijampolės „Sūduva“, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ ir Vilniaus „Jaunieji talentai“:

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ 100:51 (32:10, 31:10, 23:8, 14:23).

Klaipėdos „Fortūna“ – Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“ 66:73 (10:25, 17:18, 26:18, 13:12).

„Šiauliai-Universitetas“ – Vilniaus „Jaunieji talentai“ 77:78 (26:23, 9:17, 20:20, 22:18).