2014 05 11

„Valencia“ su Kšištofu Lavrinovičiumi Ispanijoje laimėjo tik po pratęsimo

Kšyštofas Lavrinovičius sekmadienį svariai prisidėjo prie sunkios savo komandos pergalės Ispanijos pirmenybėse.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Tomo Tumalovičiaus nuotr,/Krepšinio širdis

Antroje vietoje žengiantis „Valencia“ (28/3) klubas savo žiūrovų akivaizdoje tik po pratęsimo 104:93 (19:14, 21:30, 30:20, 18:24, 16:5) palaužė septintoje vietoje esančius Sevilijos „Cajasol“ (17/15) krepšininkus.

Pratęsimą aidint finalinei ketvirtojo kėlinio sirenai tolimu metimu „ištraukė“ svečių įžaidėjas Scottas Bamforthas. Tačiau papildomo laiko metu aikštės šeimininkams nepaliko jokių vilčių.

K.Lavrinovičius per 10 minučių įmetė 10 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 2/3 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 23 taškus (6/7 dvit.) bei 30 naudingumo balų surinkęs Justinas Doellmanas. 19 taškųpridėjo Rafaelis Martinezas (4/4 dvit., 3/7 trit.), 15 – Bojanas Dubljevičius (6 atk. kam.), 12 – Vladimiras Lučičius.

Svečiams Tomas Satoransky (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.) pelnė 19, Marcosas Mata (4/5 trit.) – 17, Marcusas Landry – 16 taškų.