Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiras Romanovas: „Žalgirio“ biudžetas – apie 36 mln. litų, iš aistruolių reikia surinkti dar 10 milijonų

Vladimiro Romavono treniruotė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vladimiras Romanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno „Žalgirio“ ekipos savininkas Vladimiras Romanovas penktadienį atsakinėjo į interneto portalo kaunodiena.lt skaitytojų klausimus. Žinomas verslininkas išdavė, kokio maždaug dydžio yra „Žalgirio“ biudžetas bei teigė, kad iš komandos aistruolių reikėtų surinkti apie 10 mln. litų kasmet.

„Šį sezoną suplanuotas klubo biudžetas – 36,6 mln. litų. Iš jų pajamos už bilietų pardavimą sudaro tik 5 mln. litų. Tokios sumos nepakanka net esamam biudžetui. Norint konkuruoti su didžiaisiais klubais, reikia pusantro karto didesnio biudžeto. Mano pajėgumai – 10-15 mln. litų. Jeigu mes nesurinksime iš fanų papildomai mažiausiai 10 mln. litų, mes nesugebėsime konkuruoti su Eurolygos pajėgiausiais klubais ir būsime priversti verstis tik jaunimu“, – taip teigė V.Romanovas, ragindamas visus „Žalgirio“ aistruolius prisidėti, prie jo žodžiais tariant, „Lietuvos kultūros vertybės“ išlaikymo.

Prieš keletą metų, kuomet „Žalgirį“ buvo ištikusi finansinė krizė ir klubui grėsė bankrotas, aistruoliai Kauno klubui suaukojo apie 300 tūkst. litų. Pasiekti 10 milijonų ribą neatrodo itin realus dalykas.

Tačiau verslininkas žino būdą: „Siūlau pasiskolinti 100 litų iš to, kuris turi, ir po 10 litų atidavinėti. Aš manau, kad tas žmogus, kuris jums paskolins, jus gerbs dvigubai. Dievas myli daugiau tuos, kurie dalijasi paskutiniuoju“.

Anot V.Romanovo, nesurinkus pakankamai pinigų, jis parduos visus komandos krepšininkus ir versis vien jaunimu. Verslininko teigimu, po šio sezono jis norėtų pratęsti sutartis su visais „Žalgirio“ krepšininkais, tačiau šie po sėkmingo sezono norės didesnių atlyginimų. V,Romanovo teigimu, jie gali to reikalauti, kadangi šį sezoną rungtyniauja sėkmingai.

„Pagal Jurgį – ir kepurė. Užsidėti Eurolygos karūną svajoja kiekvienas klubas. Kaip bus, pamatysim“, – V.Romanovas išliko realistas, atsakydamas į klausimą, ar gali kauniečiai šį sezoną laimėti Eurolygos turnyrą.

Verslininkas taip pat atskleidė, kad į Edinburgo futbolo klubą „Hearts“ jis pinigų nebeinvestuoja ir komanda išsilaiko iš to, ką uždirbą.

„Kada „Hearts“ pradės daugiau užsidirbt, tada, ko gero, daugiau liks ir „Žalgiriui“, – teigė V.Romanovas.

Verslininkas taip pat patikino, kad nė nežadėjo parduoti ekipos gynėjo Rimanto Kaukėno, nebent jis pats norėtų išeiti. V.Romanovo teigimu, nė vienas krepšininkas nebus parduotas, jeigu už jį nebus gautas atitinkamas užmokestis.

„Kai praėjusį sezoną į mūsų komandą atvyko žaisti vienas geriausių NBA įžaidėjų Ty Lawsonas, M.Kalnietis psichologiškai negalėjo su tuo susitaikyti. Daug šnekėjau su Mantu, kad reikia priprast kartais būt ir antru, bet nuo niekas nepasikeitė. Už Kalnietį Krasnodaro klubas sumokėjo gerus pinigus, todėl mums atsirado galimybė įsigyt Ibraajimą Jaaberą, puikų įžaidėją“, – apie nesutarimus ir M.Kalniečio pardavimą kalbėjo V.Romanovas, nepamiršdamas pridėti, kad apie gynėjo išėjimą gandus skleidė „iškrypėliai“.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek