2014 04 06

Vokietijos krepšinio pirmenybėse Lauryno Samėno ekipa įveikė Beno Veikalo klubą

Vienuoliktąją pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXVIII turo rungtynėse iškovojo ir į tryliktąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Tryro TBB ekipa su Laurynu Samėnu, šeštadienį namuose 75:71 (23:15, 15:22, 18:14, 19:20) įveikusi šeštojoje pozicijoje likusį Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (17 pergalių ir 20 pralaimėjimų) klubą.
Benas Veikalas
Benas Veikalas / telekom-baskets-bonn.de nuotr.

L.Samėnas nugalėtojams pelnė 13 taškų, sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė. Per 22 minutes (21:54) lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 5, vienintelį dvitaškį bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Trevonas Hughesas, 13 – Stefanas Schmidtas, 12 – Andreas Seiferthas.

B.Veikalas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 12 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Ryanui Brooksui (21 tšk.).

Per 23 su puse žaidimo minutės (23:44) krepšininkas iš Lietuvos pataikė abu tritaškius, 2 dvitaškius iš 5 bei abu baudų metimus, atkovojo 6 kamuolius, 6 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

Septynioliktąją nesėkmę patyrė ir į dvyliktąją vietą smuktelėjo Brėmerhafeno „Eisbaren“ (11/17) ekipa su Adu Juškevičiumi, svečiuose 66:82 (21:16, 19:24, 5:25, 21:17) pralaimėjusi ketvirtojoje pozicijoje esantiems Oldenburgo „EWE Baskets“ (20/8) krepšininkams.

Starto penkete žaidusio lietuvio sąskaitoje – 4 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/4) taškai, 1 sugriebtas ir 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 4 pražangos (32 min. 39 sek.).

Vokietijos pirmenybėse pirmauja Bambergo „Brose Basket“ (24/4) klubas.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius