2012 02 04

VTB Vieningoje lygoje – kukli CSKA pergalė prieš Tomo Pačėso auklėtinius

Masvos CSKA (10-1) klubas, kuriame rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas ir Darjušas Lavrinovičius VTB Vieningosios lygos rungtynėse savo aikštelėje 86:81 (16:20, 27:12, 23:19, 20:30) nugalėjo Donato Motiejūno ir Tomo Pačėso Gdynės „Asseco Prokom“ (5-7) ekipą.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / Eriko Ovčarenko nuotr.

Nugalėtojams D.Lavrinovičius per kiek daugiau nei 21 minutę pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 pražangas. Lietuvis taip perėmė 2 kamuolius, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

R.Šiškauskas nebuvo registruotas rungtynėms.

Lenkijos ekipai D.Motiejūnas per 20 minučių pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis išprovokavo 5 pražangas, tačiau tiek pat kartų prasižengė ir pats, todėl buvo privertsas palikti aikštelę.

CSKA: Darjušas Lavrinovičius 13, Jamontas Gordonas ir Andrėjus Vorontsėvičius po 12, Dmitrijus Sokolovas 11.

„Asseco Prokom“: Jerelas Blassingame'as 19, Michaelis Kuebleris 12, Adamas Lapeta 11.

„Lokomotiv Kuban“ sutriuškino Justo Sinicos ekipą

Triuškinančią pergalę VTB Vieningosios lygos B grupėje šventė Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ (6-5) ekipa. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 87:66 (23:19, 21:14, 27:16, 16:17) nugalėjo Minsko „Minsk-2006“ (0-12) klubą su Justu Sinica.

Lietuvis per kiek daugiau nei 21 minutę pelnė 7 taškus (2/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

„Lokomotiv Kuban“:  Jeremiahas Massey 25, Ali Traore 12, Roderickas Blakney 11.

„Minsk-2006“: Aleksejus Laškevičas 20, Justinas Hawkinsas 17.

„Chimki“ be Marijono Petravičiaus iškovojo sunkią pergalę Samaroje

Rimo Kurtinačio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (10-2) ekipa, kurioje rungtyniauja Marijonas Petravičius, VTB Vieningoje lygoje iškovojo dar vieną pergalę. Maskviečiai išvykoje 68:64 (11:27, 22:12, 19:12, 16:13) palaužė Samaros „Krasnye Krylia“ (5-5) klubo krepšininkus.

Nors likus žaisti kiek daugiau nei dvi munutes priekyje buvo aikštės šeimininkai (64:63), tačiau tritaškį pataikė Sergėjus Monia ir išvedė „Chimki“ į priekį (64:66). Po šio epizodo komandos sunkiai redo kelią link varžovo krepšio. Vis dėlto, pačioje rungtynių pabaigoje Vitalijus Fridzonas pelnė du taškus ir įtvirtino savo ekipos pergalę (64:68).

M.Petravičius susitikimui nebuvo registruotas.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas 20, Sergėjus Monya 14, Kresmiras Lončaras 11.

„Krasnye Krylia“: Draganas Labovičius 15, Fedoras Likholitovas 14, Aaronas Miles'as 12, Lionnielis Rushas 11.

Lietuviai svariai prisidėjo prie dramatiškos „Budivelnyk“ pergalės

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Rolandas Alijevas
Rolandas Alijevas

Dramatišką pergalę A grupėje iškovojo Rolando Alijevo ir Michailo Anisimovo atstovaujama Kijevo „Budivlenyk“ (3-7) komanda. Ji savo aikštelėje po pratęsimo 80:76 (24:14, 20:13, 15:1, 12:27, 9:5) nugalėjo Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ (6-6) klubą.

Pirmojoje mačo pusėje dominavo svečiai, visgi ketvirtajame kėlinyje rusai surengė spurtą ir po tikslaus Semeno Antonovo dvitaškio pačioje ketvirtojo ketvirčio pabaigoje išplėšė pratęsimą.

Visgi, tai šeimininkų neišblaškė. Ukrainos ekipa savo pranašumą įrodė per papildomą laiką.

R.Alijevas per kiek daugiau nei 25 minutes pelnė 10 taškų (3/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 4 sykius pažeidė taisykles.

M.Anisimovas per kiek daugiau nei 29 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir 3 kartus suklydo.

„Budivelnyk“: Zachas Morley 17 (15 atk. kam.), Michailas Anisimovas 14, Rolandas Alijevas ir Jackas McClintonas po 10.

„Nizhny Novgorod“: Semenas Antonovas 21 (7 atk. kam.), Dimitrijus Golovinas 13, Vadimas Paninas 12 (10 atk. kam.).

R.Butauto auklėtiniai įveikė kazachus

Šeštąją pergalę iškovojo Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF auklėtiniai su Antanu Kavaliausku, namuose 84:62 (25:14, 18:21, 22:12, 20:15) įveikę Kazachstano „Astana“ ekipą (5/8).

A.Kavaliauskas aikštėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 8 taškais (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

VEF: Curtisas Millage'as (6 rez. perd.) ir Kasparas Berzinis (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, Sandis Valteris (7 atk. kam.)10.

„Astana“: Rawle'as Marshallas (6 atk. kam.) 16, Branko Cvetkovičius 15