„KK Zagreb“ treneris V.Androičius: šiandien „Žalgiris“ nusipelnė pergalės

Rungtynių akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vladimiras Androičius
0

Po pergalingų „Žalgirio“ rungtynių, kurios atvėrė duris į sekantį Eurolygos etapą, Kroatijos „KK Zagreb“ vyriausiasis treneris Vladimiras Androičius neatrodė nusivylęs savo komandos žaidimu. Priešininkų strategas pripažino, kad kauniečiai buvo labiau verti pergalės ir palinkėjo jiems sėkmės „Top16“ turnyre. „Žalgiris“ mačą laimėjo rezultatu 87:76.

„Sveikinimai „Žalgiriui“ ir linkiu kuo geriausios sėkmės sekančiame etape. Jie jos nusipelno su tokiais žiūrovais, kokie buvo šiandien. Pradėjome labai gerai rungtynes, tačiau mes praradome savo pagrindinį žaidėją (Krunoslavas  Simonas – red. past.) – jis gavo traumą ir to pasėkoje „Žalgirio“ susikrovė didelę persvarą ir laimėjo rungtynes. Jei nori laimėti tokias rungtynes, kaip šiandien, reikia, kad ir kažkiek sektųsi, o šiandien sėkmės mums trūko.

Antroje dalyje žaidėme žymiai geriau. Tačiau lemiamais momentais ketvirtajame kėlinyje, likus žaisti 4 minutes, padarėme kelias klaidas, praradome kelis kamuolius, todėl ir nelaimėjome“, –  trumpai paskutinį šį sezoną „Zagreb“ Eurolygos mačą reziumavo V.Androičius