2010 12 04

„Žalgirio“ pergalė prieš „Šiaulius“ triuškinanti, bet nelengva (nuotraukos)

Devintą pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trylikos komandų turnyro lyderis vicečempionas Kauno „Žalgiris“. Tik sėkmingai sužaidę paskutiniąsias rungtynių minutes žalgiriečiai iškovojo pergalę, tačiau, kaip sakė patys krepšininkai, ji nebuvo lengva.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 BC Šiauliai

Šeštadienį namuose kauniečiai 92:66 (20:23, 25:13, 18:13, 29:17) įveikė aštuntojoje pozicijoje esančią Šiaulių „Šiaulių“ (3 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandą.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo Paulius Jankūnas – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.
18 taškų nugalėtojams pelnė Mirza Begičius, 16 – Mindaugas Kuzminskas, 12 –Dainius Šalenga, 8 – Tomas Delininkaitis.

Po rungtynių buvęs Šiaulių krepšininkas Mindaugas Kuzminsas prisipažino, kad labai jaudinosi prieš šį mačą ir sunkiai galėjo užmigti naktį. „Man šios rungtynės buvo labai svarbios. Juk žaidžiau prieš savo buvusius bendraklubius. Džiaugiuosi, kad šiandien neblogai pasirodžiau ir gavau savo šansą. Nesu nusivylęs, kad tenka žaisti ne daug, nes konkurencija “Žalgiryje„ didžiulė. Man yra garbė ir didelė krepšinio pamoka būti tokioje stiprioje komandoje“, – sakė M.Kuzminskas.

Krepšininkas pridūrė, kad galutinis rungtynių rezultatas neatspindėjo tikros rungtynių eigos: „Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė mažiau nei dešimt taškų. Jie nepataikė kelių svarbių metimų iš eilės ir mes atitrūkome.“

Šiauliečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Žygimantas Janavičius (13 tšk.), Davidas Weaveris (12 tšk.) bei Vytautas Šarakauskas (11 taškų).