Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2014 04 30

„Žalgiris“ savoje arenoje LKL ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Pieno žvaigždes“

LKL čempionas Kauno „Žalgiris“ pirmose šio sezono ketvirtfinalio rungtynėse namuose 83:73 (24:17, 26:16, 13:14, 20:26) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1-0.
Justinas Dentmonas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prisijunkite beveik prie 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pirmoje atakoje tritaškį pataikiusį „Žalgirį“ netrukus svečiai aplenkė ir išsiveržė  į priekį 8:3. aikštės šeimininkai gana greitai varžovus pavijo, aplenkė ir kėlinio pabaigoje jau pirmavo 24:14, bet paskutinėmis sekundėmis praleido E.Dimšos tritaškį.

Antrajame ketvirtyje kauniečiai savo persvarą toliau didino ir ilsėtis išėjo pirmaudami 17 taškų – 50:33. J.Dentmonas per pirmą mačo dalį pataikė net 24 taškus.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ ėmė žaisti galingai ir netruko beveik pavyti „Žalgirį“ – 47:51. Vis dėlto, šeimininkai šešias minutes svečiams neleido įmesti nė taško, patys sumetė 12 ir tvirtai pirmavo – 63:47.

Per lemiamą ketvirtį pasvaliečiai dar kartą šiek tiek priartėjo (59:70), tačiau iki vienženklio skirtumo persvaros nesumažino ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Antrasis komandų susitikimas gegužės 3-ąją dieną vyks Pasvalyje.

„Žalgiris“: J.Dentmonas (4/6 dvit., 6/9 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) 26, A.Gudaitis (5/7 dvit., 5/5 baud.) 15, Š.Jasikevičius ir P.Jankūnas (10 atk. kam.) po 9, A.Milaknis 7, M.Pocius ir T.Klimavičius po 5.

„Pieno žvaigždės“: D.Mitchellas (2/4 dvit., 4/5 trit.) 16, E.Dimša (6 atk. kam.) 13, R.Alijevas (2/2 dvit., 6/6 baud., 9 rez. perd., 5 klaid.) 10, Ž.Jonušas ir A.Jomantas (1/6 dvit., 1/5 trit.) po  9.