2011 02 28

Žydrūnas Ilgauskas nežaidė, o „Heat“ namuose neatsilaikė prieš naujai suburtą „Knicks“ ekipą (nuotraukos, video)

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse patyrė Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ (43 ir 17) ekipa – namuose rezultatu 86:91 (34:23, 17:29, 15:13, 20:26) nusileido Niujorko „Knicks“ (30 ir 27) krepšininkams.
Carmelo Anthony prieš LeBroną Jamesą
Carmelo Anthony prieš LeBroną Jamesą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

„Kuo svarbesnis mačas, tuo geriau mes žaidžiame“, – po pergalės kalbėjo „Knicks“ strategas Mike'as D'Antoni.

Šios rungtynės buvo itin permainingos: pirmajame kėlinyje svečiai atsiliko net 15 taškų skirtumu, tačiau prieš didžiąją pertrauką sugebėjo įsiveržti į priekį. Rungtynių baigtį lėmė puikiai sužaista „Knicks“ atkarpa, kurią klubas laimėjo rezultatu 13:2 ir šventė ypatiną pergalę, po to kai prie komandos prisijungė penki naujokai.

„Nuo tada, kai atvykau į Niujorką laukiau iššūkių. Ir šios rungtynės mums buvo pats didžiausias iššūkis. Visi komandos nariai prisidėjo prie pergalės, todėl galutinis rezultatas mus labai džiugina“, - sakė Carmelo Anthony.

Pralaimėjusiesiems LeBronas Jamesas pelnė 27 taškus (7 atk. kam.), Chrisas Boshas – 20 (12 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as – 12 (7 atk. kam. 9 rez. perd.), Mike'as Milleris pridėjo 10 taškų (3/5 tritaškiai).

Nugalėtojams Carmelo Anthony įmetė 29 taškus (9 atk. kam.), Amare'as Stoudemire'as (10 atk. kam.) ir Chauncey Billupsas – po 16, Billas Walkeris surinko 10 taškų (7 atk. kam.).