2011 03 04

Žydrūno Ilgausko komanda savo arenoje pralaimėjo ir Orlando „Magic“ krepšininkams (video)

Antrą pralaimėjimą iš eilės namuose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrą vietą Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ (43 pergalės ir 18 pralaimėjimų) klubas.
Dwightas Howardas (kairėje) prieš Chrisą Boshą
Dwightas Howardas (kairėje) prieš Chrisą Boshą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį savo arenoje Majamio krepšininkai 96:99 (30:22, 33:23, 17:26, 16:28) nusileido ketvirtoje pozicijoje esančiai Orlando „Magic“ (40 pergalių ir 22 pralaimėjimai) komandai.

Trečiame kėlinyje Majamio ekipa turėjo net 24 taškų (73:49) persvarą, tačiau vėliau 15 minučių žaidimo atkarpą svečiams pralaimėjo net 9:40 ir mačo pabaigoje buvo priversta vytis (82:89) „Magic“ krepšininkus.

Lietuvis savo komandai taškų nepelnė. Per vos 4 žaidimo minutes (4:08) Ž.Ilgauskas prametė abu dvitaškius, gynyboje sugriebė vieną kamuolį bei dukart prasižengė.

Arenos šeimininkams, kurie namuose patyrė septintą nesėkmę per 29 mačus, 29 taškus pelnė LeBronas Jamesas, 28 – Dwyane'as Wade'as, 13 – Chrisas Boshas, 9 – Erickas Dampieras, 6 – Mario Chalmersas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jasonas Richardsonas (24 tšk.), Jameeras Nelsonas (16 tšk.), Ryanas Andersonas (15 tšk.), Dwightas Howardas (14 tšk. ir 18 sugriebtų kamuolių) bei Gilbertas Arenas (11 tšk.).

Kitame ketvirtadienio NBA lygos reguliariojo sezono mače Jutos „Jazz“ krepšininkai namuose 101:102 turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ klubo pranašumą.