2011 03 28

Žydrūno Ilgausko sugrįžimas pažymėtas Majamio „Heat“ pergale

Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ (51 ir 22) komanda, kuri namuose 125:119 (38:37, 33:31, 22:25, 32:26) įveikė Hjustono „Rockets“ (38 ir 35) krepšininkus.
D.Wade'as surinko 30 taškų
D.Wade'as surinko 30 taškų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po infekcijos gydymo ant parketo sugrįžęs lietuvis per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 33 taškus (10 atk. kam. 7 rez. perd.), Chrisas Boshas – 31 (12 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as – 30 (11 atk. kam.), Mike'as Bibby pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusiems Kevinas Martinas įmetė 29 taškus (11/12 baudos metimai), Luisas Scola – 28, Kyle'as Lowry – 25 (7 atk. kam. 9 rez. perd.), Chase'as Budingeris surinko 11 taškų.

Trisdešimt šeštą pralaimėjimą 73-iose NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šeštąją vietą penkiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos Filadelfijos „76ers“ klubas.

Sekmadienį namuose Filadelfijos krepšininkai po pratęsimo 111:114 (27:18, 22:26, 22:30, 11:14) nusileido trečią pergalę iš eilės iškovojusiai bei keturioliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančiai Sakramento „Kings“ (20 pergalių ir 52 pralaimėjimai) komandai.

Lietuvis šioms rungtynėms vėl nebuvo registruotas.

28 taškus arenos šeimininkams pelnė Jrue'as Holiday'us, 22 – Jodie'is Meeksas, po 16 – Spenceris Hawesas (15 atk. kam.) ir Andre Iguodala, 15 – Eltonas Brandas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marcusas Thorntonas (32 tšk.), Jasonas Thompsonas (15 tšk. ir 11 sugriebtų kamuolių), Samuelis Dalembertas (13 tšk. bei 19 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas (12 tšk.), Francisco Garcia (11 tšk.) bei Tyreke'as Evansas (10 taškų).