2018 03 29

Artūras Gudaitis Milano „Olimpia“ pergalę papuošė galingu dėjimu

Milano „Olimpia“ su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu šventė pergalę Eurolygoje 83:78 (28:23, 15:20, 17:21, 23:14) prieš Bambergo „Brose“ ekipą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Artūras Gudaitis, likus žaisti keturias minutes, persvėrė rezultatą prasiveržimu su pražanga, o netrukus atliko ir monstrišką dėjimą. Iš viso lietuvis per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvitašk., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko du blokus ir kartą suklydo.

Starto penkete žaidęs Mindaugas Kuzminskas per 14 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitašk., 0/1 tritašk.), atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Mantas Kalnietis šį sezoną Milano klube jau nebežais. Nors turi sutartį su „Olimpia“ ekipa ir kitam sezonui, lietuvis šiuo metu vieši Lietuvoje ir ieško klubo kitam sezonui nuomos pagrindais.

Dešimtą pergalę iškovojęs Milano klubas užima keturioliktą vietą. Bambergo ekipa rikiuojasi dešimta.

„Brose“: D.Hackettas 17, L.Radoševičius 13, A.Rubitas 12, R.Hickmanas 11, D.Musli 10.

„Olimpia“: V.Micovas 14, A.M'Baye 13, A.Cinciarini ir A.Gudaitis po 12.

Rungtynėse Turkijoje „Barcelona“ 107:83 (23:19, 32:15, 26:33, 26:16) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ klubą, kuris patyrė jau aštuntą pralaimėjimą iš eilės.

19 tritaškių pataikiusi Katalonijos ekipa pakartojo Eurolygos rekordą.

23 pralaimėjimą patyręs Stambulo klubas yra Eurolygos autsaideris. 10 pergalę iškovojusi „Barcelona“ užima priešpaskutinę vietą.

„Anadolu Efes“: B.Motumas 19, S.Weemsas 17, E.McCollumas ir K.Simonas po 10.

„Barcelona“: T.Heurtelis 20, V.Claveras 16, A.Tomičius 15, P.Ribas 12.