2014 11 06

„Barcelona“ Eurolygoje liko neįveikta – išvykoje laimėta prieš „Fenerbahce“

Eurolygos C grupės rungtynėse be pralaimėjimų žengianti „Barcelona“ (4/0) išvykoje 80:78 (19:21, 22:20, 23:19, 16:18) palaužė Stambulo „Fenerbahce“ (2/2).
Juanas Carlosas Navarro
Juanas Carlosas Navarro / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lemiamą ketvirtį katalonai pradėjo pirmaudamo 66:60, o A.Abrineso dėjimas sužaidus tris su puse minutės persvarą dar labiau padidino – 75:66.

Turkai per kelias minutes varžovus beveik pavijo – likus žaisti 1:20 min. R.Hickmannas pataikė du taškus su pražanga realizavo baudą ir komandas skyrė tik du taškai – 78:80.

Vis dėlto, nors progų buvo gerų, tas pats R.Hickmannas vėliau prametė dvitaškį ir du pergalingais galėjusius tapti tritaškius.

„Fenerbahce“: L.Žoričius (9/10 dvit., 10 atk. kam.) 18, A.Goudelockas (6/12 dvit.) 16, N.Bjleica (5/6 dvit., 1/1 trit.) 14, E.Preldžičius 11.

„Barcelona“: B.Olesonas (4/4 trit.) 16, J.Doellmanas (6 atk. kam.) ir A.Tomičius (6 atk. kam.) po 12, J.C.Navarro (5 rez. perd.) 11.