2016 03 23

„Barcelona“ klubas gavo antausį nuo „Laboral Kutxa“

Eurolygos klubai pradėjo „Top 16“ etapo 12-ąjį turą. Ispanijos klubų akistatoje Vitorijos „Laboral Kutxa“ (8-4) savo aikštėje 75:71 (15:16, 25:17, 16:12, 19:26) įveikė „Barcelona“ (6-6).
Davis Bertanis
Davis Bertanis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antroji Vitorijos klubo pergalė tarpusavio rungtynėse priartinusi komandą prie atkrintamųjų varžybų.

Beveik visą susitikimą priekyje buvo „Laboral Kutxa“ krepšininkai prisileido katalonus ketvirtajame kėlinyje. Alexas Abrinesas įsūdė du tritaškius iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 65:65.

Vis dėlto lemiamą minutę šeimininkai sužaidė užtikrintai. Vitorijos ekipai pirmaujant vienu tašku Jaka Blažičius puikiai prasiveržė po krepšiu (74:71), o Bradas Olesonas nepataikė ir nugalėtojas buvo aiškus.

„Laboral Kutxa“: I.Bourousis (6/9 dvit., 7 atk. kam.) 22, M.Jamesas (5 rez. perd.) 14, A.Hanga (7 atk. kam.) 11, K.Tillie 10.

„Barcelona“: T.Satoransky (7/10 dvit., 6 rez. perd.) 20, A.Abrinesas (4/5 trit.) 18, A.Tomičius 10.

„Laboral Kutxa“ turi laimėti vienose iš dviejų likusių rungtynių – prieš „Real“ arba „Brose Baskets“ – ir bilietas į kitą etapą bus jų. Grupės lyderė Maskvos CSKA (8-3) kelialąpį užsitikrino jau praėjusią savaitę.