2016 02 26

„Barcelona“ sutriuškino „Olympiakos“, svarbią pergalę pasiekė „Crvena Zvezda“

Eurolygos „Top 16“ aštuntajame rate penktadienį sužaistos paskutinės dvi rungtynės. E grupėje Belgrado „Crvena Zvezda“ įsitvirtino ketvirtojoje pozicijoje, o F grupėje „Barcelona“ pasiekė revanšą prieš Pirėjo „Olympiakos“.
Samardo Samuelsas ir Dimitrios Agravanis
Samardo Samuelsas ir Dimitrios Agravanis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

E grupė: Belgrado „Crvena Zvezda“ – Stambulo „Anadolu Efes“ 91:82 (24:19, 14:27, 25:19, 28:17)

Turkijos krepšininkai antrajame ketvirtyje pataikė keturis tritaškius ir tai jiems leido prieš pertrauką įgyti 8 taškų persvarą – 46:38.

Trečiojo ketvirčio viduryje „Crvena Zvezda“ rezultatą persvėrė, tačiau turkai netrukus susigrąžino pranašumą ir pirmavo iki pat kėlinuko pabaigos. Ketvirtojo viduryje rezultatas dar buvo lygus (71:71), kai šeimininkai pakilo į šturmą.

Nemanja Dagubičius pataikė 5 taškus iš eilės, baudas sumetė Mike'as Zirbesas ir „Crvena Zvezda“ nutolo (78:71). Marko Guduričiaus tritaškis likus žaisti dvi minutes pirmą kartą šeimininkams suteikė dviženklį pranašumą – 83:73. Pergalės iš rankų serbai nepaleido.

Pirmąjį susitikimą „Anadolu Efes“ ekipa namuose buvo laimėjusi 85:84. Po penktadienio pergalės „Crvena Zvezda“ įsitvirtino E grupės ketvertuke, Stambulo ekipą lenkdama dviem laimėjimais.

„Crvena Zvezda“ (4-3): Q.Milleris (5/12 dvit.) 15, M.Zirbesas (4/7 dvit., 9 atk. kam.) ir M.Guduričius (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 14, V.Mičičius 13, B.Lažičius 10.

„Anadolu Efes“ (3-4): D.Šaričius (5/7 dvit., 8 atk. kam., 27 naud. bal.) 19, C.Osmanas (2/7 trit., 8/8 baud.) 18, J.Diebleris (5/8 trit.) 16, B.Dunstonas 11.

F grupė: „Barcelona“ – Pirėjo „Olympiakos“ 82:66 (19:19, 26:12, 26:16, 11:19)

Už pirmose „Top 16“ etapo rungtynėse Pirėjuje patirtą pralaimėjimą 62:74 katalonai atsirevanšavo su kaupu.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Barcelona“ persvara jau buvo pasiekusi 25 taškų ribą (71:46), tačiau svečiai iki mačo pabaigos ją kiek sumažino.

Katalonai buvo kur kas pranašesni mesdami į krepšį – pataikė 57 proc. dvitaškių (OLY – 46 proc.) ir 47 proc. tritaškių (OLY – 31 proc.).

„Barcelona“ (4-4): T.Satoransky (4/4 dvit.) ir S.Perperoglou (3/5 trit.) po 14, J.Dorsey (7 atk. kam.) 12, S.Samuelsas 11, J.C.Navarro 10.

Pirėjo „Olympiakos“ (3-5): D.Hackettas (6 klaid.) 14, G.Printezis (4/7 dvit.) 12, V.Spanoulis 11.