2011 11 03

Be pergalių Eurolygoje liekantis Tomas Pačėsas: „Pralaimėjome jau pirmame kėlinyje“

Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa patyrė trečią pralaimėjimą Eurolygos D grupėje. Lenkijos čempionai trečiadienį išvykoje 62:70 neprilygo Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ekipai.
T.Pačėsas ir jo auklėtiniai patyrė jau 4 pralaimėjimą iš eilės
Tomas Pačėsas / „Scanpix“ nuotr.

„Rungtynes pralaimėjome jau pirmame kėlinyje. Negalime taip prastai pradėti rungtynių kai žaidžiame išvykoje“, – po mačo spaudos konferencijoje pyko T.Pačėsas.

Jo auklėtiniai pirmame kėlinyje atidavė iniciatyvą „Union Olimpija“ krepšininkams – 16:25, o vėliau, nepaisant visų pastangų, nesugebėjo pasukti mačo eigos sau naudinga linkme.

„Nepaisant blogo starto, sugebėjome išlikti arti varžovų didžiąją rungtynių dalį. Deja, iniciatyvos taip ir neperėmėme“, – apgailestavo T.Pačėsas, kurio auklėtiniai po trečios nesėkmės iš tiek pat galimų tapo vienvaldžiais D grupės autsaideriais.

„Noriu pasveikinti „Union Olimpija“ ekipą, kuri šiose rungtynėse buvo geresnė komanda visomis prasmėmis“, – su pirmąją pergale šio sezono Eurolygoje varžovus pasveikino T.Pačėsas.

„Aikštelėje palikome savo širdį. Žaidėme kaip komanda puldami, gerai gynėmės ir nepasimetėme, kai „Asseco Prokom“ priartėjo iki 3 taškų. Pirma pergalė visada yra puiki, tačiau aš matau, kad mūsų laukia dar daug darbo“, – pridūrė „Union Olimpija“ vyriausiasis treneris Sašo Filipovskis.