2015 03 26

Bobanas Marjanovičius sužaidė įspūdingai, tačiau „Alba“ palaužė „Crvena Zvezda“

Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“ (4/8), pergalę iškovojo ir vilčių į ketvirtfinalį patekti neprarado Berlyno „Alba“ (6/6) klubas.
Bobanas Marjanovičius
Bobanas Marjanovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį Vokietijos čempionai namuose 83:78 (22:9, 17:13, 20:27, 14:19) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/10) krepšininkus iš Serbijos.

Aikštės šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė pirmajame kėlinyje, o antrajame dar padidino atotrūkį, tačiau po ilgosios pertraukos turėjo atlaikyti svečių spaudimą ir šventė nelengvą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų (8/10 dvit.) surinkęs aukštaūgis iš Kroatijos Marko Baničius. 13 taškų įmetė Alexas Renfroe (4/5 dvit., 6 rez. perd., 6 kl.), 10 – Leonas Radosevičius, po 8 – Jonathanas Tabu, Reggie Reddingas (7 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Jamelas McLeanas.

„Crvena Zvezda“ ekipoje vėl nesustabdomas buvo Bobanas Marjanovičius. Buvusio žalgiriečio sąskaitoje – 27 taškai (9/12 dvit., 9/11 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 2 blokuoti metimai, 8 išprovokuotos pražangos ir 40 naudingumo balų. Tai geriausias žaidėjo pasirodymas šį sezoną.

19 taškų pridėjo Charlesas Jenkinsas, 9 – Stefanas Jovičius (5 rez. perd., 6 kl.).