Publikuota: 2009 lapkričio 5d. 00:06

„Chimki“ lietuviai tapo pergalės kalviais (video, statistika)

P.Jankūnas (dešinėje) vedė savo komandą į pergalę
AFP/„Scanpix“ nuotr. / P.Jankūnas (dešinėje) vedė savo komandą į pergalę.

Trečiose Eurolygos rungtynėse Maskvos srities „Chimki“ trečiadienį savo aikštėje po sunkios ir atkaklios dvikovos 77:72 įveikė vokiečių Oldenburgo „EWE Baskets“ ekipą ir iškovojo antrą pergalę D grupėje. Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas.

Per paskutines kelias minutes baudas taikliau mėtę aikštės šeimininkai šventė pergalę, o rungtynių herojumi tapo P.Jankūnas. Lietuvis per 31 minutę pelnė 23 taškus (4/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo. Jis surinko 27 naudingumo balus.

Antras pagal rezultatyvumą buvo R.Javtokas. Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas per 20 minučių pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo. Kitą savaitę „Chimki“ išvykoje susigrums su Milano „Armani Jeans“, kurioje žaidžia Marijonas Petravičius ir Jonas Mačiulis.

Pirmą pergalę D grupėje iškovojo Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Prokom“ komanda. Trečiadienį namie žaisdami Lenkijos čempionai 88:83 nugalėjo italų Milano „Armani Jeans“ komandą. Svečiams nepadėjo itin sėkmingas M.Petravičiaus žaidimas.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas per 29 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvitaškiai, 12/14 baudos), atkovojo 5 kamuolius, triskart suklydo ir išprovokavo 9 pražangas. Jis surinko 24 naudingumo balus. Kitas Milano ekipos legionierius iš Lietuvos J.Mačiulis per 26 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius ir triskart suklydo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./M.Lukauskiui ir „Asvel“ svečiai iš sienos pasirodė per kietas riešutėlis
M.Lukauskiui ir „Asvel“ svečiai iš sienos pasirodė per kietas riešutėlis.

Įdomiai klostėsi A grupės dvikova tarp prancūzų Liono „Asvel“ ir italų Sienos „Montepaschi“. Namie žaisdami prancūzai mėgino jau pirmame kėlinyje nokautuoti be traumuoto Kšyštofo Lavrinovičiaus rungtyniaujančius Italijos čempionus – 29:10. Tačiau šie atsitiesė, ir po triuškinamo antro kėlinio (21:3) visiškai perėmė iniciatyvą.

„Asvel“ komandai Mindaugas Lukauskis per 35 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Apie „Lietuvos ryto“ ir „Olympiacos“ trečiadienio dvikovą sužinosite paspaudę čia.

Verslas

Bankų asociacijos vadovas Mantas Zalatorius: po „Danske Bank“ sprendimo konkurencija mažės, ir tai nėra geras signalas

Gyvenimas

15min studijoje – pokalbis apie veido odos priežiūrą pavasarį ir vasarą

Aktualu

Liberalai skundžiasi, kad valdantieji jų parengtus įstatymų projektus slepia stalčiuose

Aktualu

Dangoraižyje sostinėje – avarinė situacija, bet žmonės ramiai vaikšto po vos besilaikančiomis plokštėmis

Monika Šedžiuvienė: „Andrius turi merginą ir vilkina skyrybų procesą“

24sek

Prieš pat dvikovą su „Žalgiriu“ – smūgis graikams

Aktualu

CNN: iš JAV išvaryti Rusijos šnipai Amerikoje sekė iš gimtinės pabėgusius rusus ir jų šeimas

„Eurolygos diena“: D.Adomaičio prognozė „Žalgiriui“ ir palyginimas su auksine komanda

15min studijoje – Samas ir Iglė: prasideda naujų „X Faktoriaus“ talentų medžioklė

Majamyje parduodama vila prie vandenyno, kurios buvęs savininkas – Al Capone

Mokslas.IT

Liūdna žinia telefonų vagims ir vogtų aparatų naudotojams: nebeveiks nei Lietuvoje, nei užsienyje

24sek

Visa griaunantis Brandonas Daviesas neslepia: nauja sutartis išvalė mintis

Aktualu

Garso įraše žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas gąsdina buvusį NŽT vadovą: „Danieliau, bus blogai“

Verslas

„Park Town“ diskusijų ciklas „Speak Out“: Lietuva turi ieškoti būdų pasakoti savo sėkmės istorijas

Aktualu

Prienų policija ieško eilinį kartą dingusių paauglių: „Jie žaidžia pelės ir katės žaidimą“

Aktualu

15min studijoje – Gabrielius Landsbergis

Interviu 24sek

Dainius Adomaitis – apie B.Udriho indėlį, graikų fiziologiją ir „Žalgirio“ alkį

Verslas

Aktualu

Gyvenimas

15min studijoje viešėjusi kosmetologė: „Vasarą reikėtų vengti drastiškų grožio procedūrų“

Aktualu

Aktualu

K.Meschino prabilo apie patyčias: kentėjo dėl odos spalvos, norėjo keisti pavardę į Meschinytės

24sek

Mokslas.IT

Per trejas atkrintamųjų rungtynes Brandonas Daviesas vidutiniškai pelno po 19,7 taško. Lyginant su reguliariojo sezono skaičiais, „Žalgirio“ amerikiečio rezultatyvumas padidėjo daugiau nei dvigubai (!).