2010 03 03

„Chimki“ su dviem lietuviais pažeminti Zagrebe

Eurolygos „Top-16“ varžybų H grupėje Maskvos srities „Chimki“ komanda su Robertu Javtoku ir Pauliumi Jankūnu patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Trečiadienį išvykoje ji 63:82 nusileido grupės autsaideriams kroatų Zagrebo „Cibona“ krepšininkams.
„Chimki“ krepšininkai nesugebė sustabdyti varžovų lyderių
„Chimki“ krepšininkai nesugebė sustabdyti varžovų lyderių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Top-16“ turnyre „Cibona“ šventė pirmą pergalę – iki tol kroatų komanda buvo pralaimėjusi visas ketverias H grupės rungtynes. Nuo dvikovos pradžios iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai neleido abejoti savo pranašumu iki pat finalinės mačo sirenos.

Visą rungtynių laiką šlubavo ne tik „Chimki“ taiklumas, bet ir kova dėl kamuolių. Šią svečiai pralaimėjo 30:42. Nugalėtojams 23 taškus pelnė Jamontas Gordonas, 22 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

„Chimki“ gretose išsiskyrė Keithas Langfordas ir Kelly McCarty. Jų sąskaitose – atitinkamai 16 ir 10 taškų. R.Javtokas per 27 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir kartą suklydo. P.Jankūnas per 24 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Iškovoję dvi pergales ir patyrę trečią pralaimėjimą „Chimki“ krepšininkai prieš paskutines H grupės rungtynes komplikavo savo šansus prasibrauti į Eurolygos ketvirtfinalį. Kitą savaitę jie namie susigrums su graikų Pirėjo „Olympiacos“ ir Linu Kleiza. Graikijos vicečempionams „Cibona“ klubo pergalė padėjo užsitikrinti vietą kitame etape.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius