Publikuota: 2014 gruodžio 5d. 21:28 , atnaujinta: 2014 gruodžio 5d. 23:47

CSKA Eurolygoje nepasigailėjo „Cedevita“ krepšininkų

Sonny Weemsas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sonny Weemsas

Maskvos CSKA (8/0) ekipa ir toliau išlieka viena iš dviejų komandų Eurolygoje, iki šiol nepatyrusių pralaimėjimo kartėlio. B grupės mače penktadienį ji namuose rezultatu 97:79 (32:18, 28:16, 14:19, 23:26) nepasigailėjo Zagrebo „Cedevita“ (2/6) krepšininkų.

Intriga šiose rungtynėse baigėsi jau pirmajame kėlinyje. Nuo pat susitikimo pradžios spurtavę rusai jau per pirmas 8 kėlinio minutes įgijo dviženklę persvarą ir jos nebepaleido iki pat finalinės sirenos – 97:79.

„CSKA“: N.De Colo (2/3 trit.) ir S.Weemsas po 14, V.Fridzonas, A.Voroncevičius ir S.Kaunas (5 atk. kam.) po 13, K.Hinesas (6/7 dvit.) – 12 taškų.

„Cedevita“: F.Pilepičius (3/6 dvit., 5/7 trit.) 23, T.Zubčičius 14, M.Delašas 11, M.Bilanas – 10 taškų.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 7 0 619:508

2. Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 5 3 634:639

3. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 4 4 615:600

4. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 3 5 624:656

5. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 5 520:543

6. Limožo CSP (Prancūzija) 2 6 581:647

Į antrąjį varžybų etapą – Top 16 turnyrą – pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos, o šio sezono ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2015 metų gegužės 15-17 dienomis vyks Madride (Ispanija).