Naujausios

Publikuota: 2015 gegužės 17d. 20:03

CSKA išbarstė 28 taškų persvarą, tačiau laimėjo Eurolygos mačą dėl trečios vietos

Aaronas Jacksonas ir Luka Žoričius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Aaronas Jacksonas ir Luka Žoričius

Eurolygos finalo ketverto rungtynėse dėl trečiosios vietos sekmadienį Maskvos CSKA 86:80 (27:13, 21:11, 18:31, 20:25) klubas įveikė Stambulo „Fenerbahce“ ekipą. Rungtynės buvo lyg du atskiri mačai – pirmoje dalyje dominavo CSKA, tačiau po pertraukos „Fenerbahce“ pabudo ir garbingai kovojo dėl pergalės.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

CSKA paguodos rungtynes pradėjo galingu spurtu 12:0 ir visiškai dominavo pirmajame ketvirtyje. Sužaidus beveik aštuonias minutes skirtumas jau siekė 20 taškų (24:4), o stabdžių nespaudęs CSKA netrukus pirmavo solidžiu rezultatu – 27:10. Pirmąjį ketvirtį tritaškiu užbaigė Andrew Goudelockas.

Antrajame ketvirtyje turkai kiek priartėjo (15:27), tačiau ir toliau nerodė jokio noro stengtis iškovoti pergalę. CSKA dominavo visose statistikos kategorijose, atakavo beveik 70 proc. taiklumu, kovą po lenta laimėjo 23:11. Stambulo ekipa per du ketvirčius surinko vos 6 naudingumo balus ir atsiliko 24:48.

Trečiojo ketvirčio pradžioje rezultatas dar buvo 54:26, tačiau netrukus viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Fenerbahce“ žaidėjai pradėjo iš tikrųjų žaisti krepšinį ir po truputį mažinti skirtumą, po 30 minučių CSKA persvara ištirpo iki 11-os – 66:55.

Rusijos ekipa lemiamą ketvirtį pradėjo visiškai išmušta iš vėžių, o A.Goudelockas darė, ją tik panorėjęs. Amerikiečio įkvėpti „Fenerbahce“ krepšininkai pakilo į kovą ir Nikos Zisio tritaškis kėlinio viduryje rezultatą išlygino – 70:70. Žaidimas ir toliau buvo lygus (77:79), tačiau likus žaisti pusantros minutės penktąją pražangą gavo A.Goudelockas, o CSKA pirmavo 81:77. D.Nicholsas netrukus įmetė tritaškį (84:78) ir Turkijos ekipa jau nebeatsigavo.

CSKA: N.de Colo (4/9 dvit., 4 klaid.) 17, D.Nicholsas (2/3 trit., 5 atk. kam.) 14, A.Jacksonas (6 rez. perd.) 12, S.Kaunas (6 atk. kam.) ir V.Fridzonas po 9, K.Hinesas 8.

„Fenerbahce“: A.Goudelockas (6/10 dvit., 4/5 trit.) 24, N.Bjelica (5/8 dvit., 10 atk. kam.) 18, N.Zisis (6 rez. perd.) 12, L.Žoričius ir S.Erdenas po 8.

Aktualu

Jaroslawas Kaczynskis sunkiai susirgo – kas laukia Lenkijos valdančiųjų?

Sportas

Paskutinės minutės stebuklas: Anglija išplėšė pergalę prieš Tunisą

Aktualu

Girtas „golfo“ vairuotojas gaudynes žaidė su trijų apskričių policija

24sek

„Žalgiriu“ besididžiuojantis Šarūnas Jasikevičius prabilo apie savo ateitį Kaune

Aktualu

Solsberyje, kur buvo apnuodyti Skripaliai, į paviršių skverbiasi abejonės dėl Rusijos kaltės

Interviu 24sek

Liūdnas Rimo Kurtinaičio atsisveikinimas: „Ieškosiu kitų pasiūlymų“

Verslas

Įmanoma tik Graikijoje: vyrai barą atidarė krizės įkarštyje, pelną ėmė žerti po 4 mėnesių

Gyvenimas

Dietologė apie tai, kas išprovokuoja persivalgymą, o kartais – ir „maisto komą“

Šarūno Jasikevičiaus ir Pauliaus Jankūno dueto daina gerbėjams

„Lietuvos ryto“ lyderis filosofiškai pažvelgė į savo ateitį klube

V.Sutkutės vestuvinę suknelę kūrusiai S.Nainei – komplimentai: galėtų puošti pačią hercogienę

Futbolininko Sauliaus Mikoliūno šeima sulaukė pagausėjimo: gimė trečias vaikas

„Lietuvos balso“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius švenčia 30-metį: pasidalijo miela šeimos fotosesija