2017 04 18

CSKA namuose vargo su „Baskonia“, bet ketvirtfinalį pradėjo pergale

Maskvoje startavo Eurolygos ketvirtfinalis. Praėjusių metų čempionai Maskvos CSKA krepšininkai permainingose rungtynėse namuose 98:90 (26:19, 18:21, 28:22, 26:28) palaužė Vitorijos „Baskonia“
Milošas Teodosičius ir Andrejus Voroncevičius
Milošas Teodosičius ir Andrejus Voroncevičius / „Scanpix“ nuotr.

Sužaidus 7 minutes pirmajame kėlinyje CSKA susikrovė dviženklį pranašumą (21:10). Jo išlaikyti nepavyko, o per kelias antrojo ketvirčio minutes „Baskonia“ priartėjo iki poros metimų (24:28). Svečiams neblogai krito tritaškiai, o tai leido išlyginti rezultatą (35:35). Po pirmosios dalies CSKA pirmavo 44:40.

Trečiąjį ketvirtį vėl geriau žaidė rusai. Jie nutolo pačioje pradžioje ir išlaikė pranašumą, kuris baigiantis ketvirčiui vėl tapo dviženklis – 72:60.

Per pirmąsias tris minutes ketvirtajame kėlinyje Sh.Larkinas smeigė tris tritaškius, vieną pridėjo A.Hanga, o „Baskonia“ priartėjo iki 75:76.

Likus žaisti beveik keturias minutes Sh.Larkino dvitaškis su pražanga rezultatą persvėrė – 85:84. M.Teodosičiaus tritaškis leido CSKA išsiveržti į priekį likus 2 minutėms (91:90). N.De Colo pridėjo dvitaškį, baudos metimą pataikė J.Augustine'as ir CSKA iškovojo sunkią pergalę.

CSKA: M.Teodosičius 22 (4/9 trit., 5 rez. perd.), N.De Colo 17, C.Higginsas 12, J.Augustine'as 9.

„Baskonia“: Sh.Larkinas 17 (4/8 trit., 5 kld.), R.Beaubois 13, T.Šengelija, J.Voigtmannas (8 atk. kam.) ir A.Hanga po 12.