2019 04 24

CSKA padarė išvadas ir antrą kartą nukovė „Baskonia“

Maskvos CSKA krepšininkus nuo Eurolygos finalo ketverto tebeskiria viena pergalė. Trečiadienio vakarą Rusijos čempionai svečiuose 84:77 (28:18, 18:21, 16:20, 22:18) pranoko Vitorijos „Baskonia“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.
„Žalgiris“ – CSKA
Maskvos CSKA / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antrose rungtynėse namuose netikėtai kritę CSKA krepšininkai šį kartą nejuokavo.

Svečiai nuo pat dvikovos pradžios pradėjo kontroliuoti įvykius aikštėje ir jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviženklę persvarą.

Visgi „Baskonia“ ginklų nesudėjo, parodė charakterį ir ketvirtajame kėlinyje buvo ne tik pasivijusi varžovus, bet ir išsiveržusi į priekį.

Visgi lemiamas minutes sėkmingiau vėl žaidė svečiai.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidė CSKA lyderis Nando De Colo. Prancūzas šiame mače pelnė net 28 taškus ir inicijavo lemiamą spurtą ketvirtajame kėlinyje.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 19, Darrunas Hilliardas 13, Johannesas Voigtmannas 12.

CSKA: Nando De Colo 28, Cory Higginsas 11, Willas Clyburnas ir Kyle'as Hinesas po 10.