2010 02 12

D.Lavrinovičius užbaigia naudingiausių „Top-16“ savaitės žaidėjų penketuką (video)

Naudingiausių Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top-16“ varžybų trečiosios savaitės žaidėjų penketuką užbaigia 29 naudingumo balus surinkęs Madrido „Real“ (Ispanija) klubo puolėjas Darjušas Lavrinovičius.
Darjušas Lavrinovičius
D.Lavrinovičius pelnė 24 taškus, tačiau tai nuo nesėkmės komandos neišgelbėjo. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Real“ krepšininkai ketvirtadienį išvykoje 73:81 nusileido Sienos „Montepaschi“ (Italija) komandai, o 30-metis 212 cm ūgio Lietuvos rinktinės žaidėjas svečiams pelnė 24 taškus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovų metimą, sykį suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. 24 su puse minutės aikštelėje praleidęs D.Lavrinovičius pataikė 1 tritaškį iš 2, 8 dvitaškius iš 11 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

Naudingiausiu savaitė žaidėju tapo net 43 naudingumo balus surinkęs Sienos „Montepaschi“ ekipos gynėjas amerikietis Terrellas McIntyre'as. 32 metų 175 cm ūgio krepšininkas nugalėtojams pelnė 24 taškus, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, sugriebė ir perėmė po 3 kamuolius, sykį suklydo ir privertė varžovus prasižengti net 7 kartus. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:38) T.McIntyre'as pataikė 6 tritaškius iš 9, 1 dvitaškį iš 4 bei visus 4 baudų metimus.

Antrą vietą su 35 naudingumo balais užėmė 27 metų 198 cm ūgio amerikietis Alanas Andersonas, kurio Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) ekipa namuose 72:62 nugalėjo Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) penketuką.

A.Andersono indėlis į pergalę – 23 taškai, 9 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai bei 4 rezultatyvūs perdavimai. Per 37 su puse žaidimo minutės (37:35) jis pataikė 1 tritaškį iš 4, visus 8 dvitaškius, realizavo visus 4 baudų metimus, trissyk suklydo, dukart prasižengė ir privertė svečius prasižengti 4 kartus.

33 naudingumo balus surinkęs 34 metų 201 cm ūgio amerikietis Kelly McCarty, kurio Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas išvykoje 82:71 nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) komandą, užėmė trečią vietą.

Krepšininkas iš JAV nugalėtojams pelnė 23 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. Per 31 su puse minutės (31:29) jis pataikė 3 tritaškius iš 6, 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Ketvirtas naudingiausių antrosios savaitės žaidėjų sąraše su 32 balais liko 24 metų 213 cm ūgio rusas Saša Kaunas (Maskvos CSKA, Rusija).