-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 02 22

Eurolyga: blankūs lietuviai ir sutriuškinta Milano „Olimpia“

Milano „Olimpia“ po pertraukos į Eurolygą sugrįžo skaudžiu pralaimėjimu. Italai neturėjo šansų 70:89 (20:23, 13:25, 15:17, 22:24) prieš Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Mindaugas Kuzminskas per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/6 dvitašk., 2/4 tritašk., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Artūras Gudaitis per 15 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitašk., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir kartą suklydo.

Nors Milano klubui dėl traumos negali padėti įžaidėjas Jordanas Theodore'as, Mantas Kalnietis nesulaukė savo šanso ir šiose rungtynėse nepasirodė.

Tai buvo jau penkta iš eilės Stambulo klubo pergalė namuose.

Šešioliktą pergalę iškovojusi Turkijos ekipa pakilo į trečiąją vietą.